Na początku było Słowo – Sekret Przebudzenia. Przełomowy przekaz od duchowych przewodników

Paul Selig Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
I Am the Word: A Guide to the Consciousness of Man's Self in a Transitioning Time
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
duchowość ezoteryka rozwój duchowy intuicja dusza cuda afirmacje
ezoteryka, senniki, horoskopy
duchowość ezoteryka rozwój duchowy intuicja dusza cuda afirmacje

Istnieją książki, które każdy powinien przeczytać i do takich zaliczyłabym „Na początku było Słowo“. Tytuł kojarzy się jednoznacznie z Biblią ale nie jest to RELIGIJNA publikacja, lecz DUCHOWA, podpowiadająca w jaki sposób doświadczyć przebudzenia poprzez wejście na wyższy poziom świadomości.
Książka jest zapisem kilkunastu sesji chanellingowych, które zaczęły się w lutym...

• Do posortowania