Koniec świata

2019-07-11
literatura polska miłość szczęście

Okładka książki Powrót milionera Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Ocena 7,2
Powrót milionera Izabella Frączyk, J...
Okładka książki Upadek milionera Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Ocena 7,0
Upadek milionera Izabella Frączyk, J...
Okładka książki Kaprys milionera Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Ocena 6,2
Kaprys milionera Izabella Frączyk, J...

Lekka, zabawna, nie zawiodłam się czytając panią Frączyk. A to dopiero drugie podejście do tej autorki. Myślę, że nie ostatnie.

Lekka i przyjemna opowieść o pewnej specjalistce od reklamy Marylce,zapowiadanym przez Majów końcu świata i szwajcarskim biznesmenie.
Dużo humoru a i poważne tematy autorka umie subtelnie przemycić nie zanudzając czytelnika.Polecam!!

Leka , łatwa i przyjemna :) z miłym, szczęśliwym zakończeniem.

Bardzo dobra.

Książki Izabelli Frączyk, które miałam okazję do tej pory przeczytać bardzo przypadły mi do gustu. Kiedy otrzymałam propozycję recenzji kolejnej książki tej autorki, zgodziłam się bez zastanowienia.
Jak myślicie, czy i tym razem książka przypadła mi do gustu?
Marylka –coywriterka, freelancerka, pracująca na zlecenie w agencji reklamy.
Marcel – kolega z pracy
Krzysztof –...

Nie była to wybitna książka, nawet jak na tak mało wymagający typ, jak lekka literatura kobieca. Momentami nawet zastanawiałam się, po co ja to czytam, co mi da ta akurat pozycja. I doszłam do wniosku, że wiele bym nie straciła, gdybym nie trafiła na nią na swej czytelniczej drodze.

Z premedytacją wybrałam książkę Pani Izabelli Frączyk, jako przerywnik pomiędzy kolejnymi częściami Parabellum Remigiusza Mroza. Chciałam przeczytać coś lekkiego i zabawnego. To już trzecia książa Pani Izabelli, po którą sięgam w ciągu 2 miesięcy. Musi być coś na rzeczy :-).

Dwudziestoośmioletnia Maryla pracuje jako copywriterka w agencji reklamowej CreativeStuff....

Mimo,że lubię książki pani Izabeli ta jakoś nie zachwyciła mnie.Historia nie zbyt ciekawa.Jedyny plus to zakończenie.

Bardzo przyjemna i klimatyczna powieść obyczajowa, w tle przygotowania do zapowiadanego we wszystkich mediach końca świata, śnieg i święta Bożego Narodzenia. No a przede wszystkich miłosne rozterki Marylki - głównej bohaterki. Którego z facetów wybrać? Oto jest pytanie... Bardzo mile spędziłam czas przy książce.

Powieść w stylu amerykańskich opowieści obyczajowo-romansowych. Sympatyczna Maryla pracuje w agencji reklamowej, jest tam przystojny kolega, który ją uwodzi. I jest wymagający klient ze Szwajcarii dla którego prowadzi kampanię, a z którym kontaktuje się tylko mailowo i telefonicznie. Ona leci na służbowe spotkanie, najpierw małe qui pro quo, bo nie sprawdziła w necie jak...

• 2014
  • Z biblioteki