Jutro zaczyna się dziś

Okładka książki Jutro zaczyna się dziś
Roma J. Fiszer Wydawnictwo: Edipresse literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Edipresse
2019-07-17
2019-07-17

więcej Więcej

Okładka rewelacyjna, zachwyca i kusi by sięgnąć po lekturę. Niestety powieść nie zachwyciła mnie. Wynudziłam się, i gdyby nie udział w maratonie to bym ją rzuciła w kąt. Nic specjalnego się tu nie dzieje, książka nie ma wartkiej akcji a opisy też są jakieś mdłe. Przykro jest mi to pisać ale recenzja powinna być w końcu szczera i zawierać moje odczucia.
Główny bohater...

Jak te letniska są do siebie podobne, u mojej ciotki w okolicach Sulejowa też była taka sąsiedzka zażyłość i nieustanne wstawianie wody na kawę. Ale sama powieść nie porywa tylko nuży.

Książkę dostałam w prezencie i tylko dlatego ją przeczytałam.
Szczerze to była moja najgorsza książka w życiu.
Historii w niej jakby nie było. Para się rozstała i para na koniec się zeszła.Pomiędzy?Wyjazd na domek na Kaszuby,a tam?Nic.
Tragedia.Nigdy nie dałam żadnej książce jednej gwiazdki,ale tutaj naprawdę inaczej nie można.

Literatura niskich lotów - przewidywalna, oklepana, banalna, schematyczna.. takie typowe czytadło

Wspaniała i bardzo przyjemna książka. Taka życiowa. Jestem bardzo zadowolony. Uwielbiam czytać książki tej autorki. Ta książka jest naprawdę godna polecenia. Po raz kolejny nie zawiodłem się. Uważam , że warto przeczytać.

Czytało się całkiem fajnie. Byłam dość sceptycznie nastawiona, ponieważ poprzednia książka tej autorki średnio przypadła mi do gustu. Na szczęście tutaj było okej :).
Historia Ksawerego oraz jego rodziny nawiązuje również do poprzedniej części, występują w niej bohaterowie których poznaliśmy wcześniej.
Opowieść jest ciekawa, jednakże koniec mnie rozczarował. Nie...

Pierwszy raz spotkałam się z twórczością R. J. Fiszer. Nie jest to literatura wyjątkowo ambitna, aczkolwiek na pewno przyjemna w odbiorze. Szybko się czyta, można się miło zrelaksować przy tej lekturze.

Takie historie to ja mogę czytać i czytać...owszem, wkurzało mnie zachowanie żony Ksawerego, Sonii do bólu...od samego początku. Parę razy miałam prawdziwą chęć przywalić kobicie za jej zachowanie. Rozumiem jej prawo i chęć do rozwoju (zwłaszcza z takim talentem), ale moment w którym perfidnie odstawiła swoje dotychczasowe życie dla faceta, który obiecuję złote góry to już...

Książka - samo życie. Chętnie powrócę do tej książki po latach.

Fabuła oparta na pracoholiku, który przegapił moment, w którym może odzyskać żonę z początku wydawała mi się bardzo ciekawa.
Sam początek książki mnie zaciekawił. Potem gdy żona odeszła, a on szukając złotego środka więcej czasu spędza z córką i odkrywa w niej wyjątkowy talent jeszcze mnie ciekawił. Następnie niestety zrobiło się za dużo wszystkiego i za ciężko.
Opisy...

• 2019
  • Przeczytane 2019
  • 2021
  • Legimi
  • Moi mali książęta :)
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Jutro zaczyna się dziś