Here's to My Sweet Satan: How the Occult Haunted Music, Movies and Pop Culture, 1966-1980

George Case Wydawnictwo: Quill Driver Books popularnonaukowa
Data 1. wydania:
angielski
Quill Driver Books
satanizm horror okultyzm literaturoznawstwo filmoznawstwo muzyka rockowa zjawiska paranormalne
popularnonaukowa
angielski

Okładka książki Światy grozy Krzysztof Biliński, Krzysztof M. Maj, Mikołaj Marcela, Santana Murawska, Ksenia Olkusz, Lidia Prokopowicz, Joanna Płoszaj, Paweł Wiater, Anna N. Wilk
8,0
Światy grozy Krzysztof Biliński,...
Okładka książki Groza i postgroza Ksenia Olkusz, Barbara Szymczak-Maciejczyk
7,0
Groza i postgroza Ksenia Olkusz, Barb...
Okładka książki 80s Again! Monografia poświęcona latom 80. XX wieku Adriana Brenda-Mańkowska, Aneta Jabłońska, Paweł Jaskulski, Agnieszka Kiejziewicz, Mariusz Koryciński, Joanna Kostana, Kamil Kościelski, Wojciech Lewandowski, Dariusz Piechota, Michał Pranke, Robert Zybrant
8,5
80s Again! Mon... Adriana Brenda-Mańk...

• Faktu
więcej mniej