Kup teraz - 9 ofert w cenie od 15.86 zł do 22.60 zł

Aleksander Wierny Wydawnictwo: K.I.T. poezja
K.I.T.
poezja
2019-01-01

Poezja z doświadczenia, z bliskości obcowania z naturą, z odnajdowania istoty w sprawach prostych, prac w ogrodzie, obserwowania zwierząt, krajobrazu, przyrody. Autor "przekuwa" w wiersze prozaiczne czynności, chwile. Poezja konkretu, bez lingwistycznych eksperymentów, bez nadmiaru narzędzi lirycznych, a mimo to poruszająca, głęboka, szczera. Warto.

"Sygontka" traktuje o budowaniu nowego domu z dala od miasta, poznawaniu nowej przestrzeni w życiu autora, o zmianie perspektywy patrzenia na świat, gdy człowiek przekracza „smugę cienia”. Sygontka, wioska 30 kilometrów od Częstochowy, i otaczająca tę małą miejscowość natura staje się pretekstem dla ukazania jak zmienia się perspektywa patrzenia na świat i relacje z...

• 2020
  • Moi Ulubieńcy