Miłość w czasach skandalu

Okładka książki Miłość w czasach skandalu Caroline Linden
Okładka książki Miłość w czasach skandalu
Caroline Linden Wydawnictwo: Amber Cykl: Skandale (tom 3) Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
Skandale (tom 3)
Romans Historyczny [Amber]
Love in the Time of Scandal
Amber
2019-04-23
2019-04-23
Aleksandra Januszewska, Ewa Morycińska-Dzius

Penelope i Benedict mają za sobą zaszłości - on kiedyś oświadczył się jej siostrze, ona była zakochana w nim od pierwszego wejrzenia. Finalnie Benedict jednak nie został jej szwagrem, a sama Penelope nigdy nie wyznała mu swojej miłości. Teraz jednak ich ścieżki znowu się krzyżują, a skandal sprawia, że muszą zacieśnić swoją relację. Nagle jednak okazuje się, że Penelope nie wyobraża sobie niczego mniejszego niż miłość, a on nie wie, czy jest w stanie jej to dać.

Podobała mi się dużo już wcześniej, więc teraz przeczytałam ją ponownie. Zawsze najbardziej lubię wyrazistych bohaterów, czasem niejednoznacznych i tutaj tak właśnie są pokazani. Po dwóch pierwszych niezbyt podobał mi się Benedict ale jakoś czułam, że jego postać może się zmienić, że może wyniknąć coś pozytywnego. Miło mi było poznać faktycznie inne oblicze Benedicta.

Niby przyjemna książka, jednak pod koniec coś mi nie pykło. Trochę denerwowała mnie ta erotyczna płytka otoczka i za szybko jak na mój gust ukazała się miłość i ten wątek z ojcem trochę niedokończony..

Opowieść jest świetna, mam nadzieje, że wypuszczą pozostałe tomy z tej serii, gdyż odkryłam, że jest ich więcej i chętnie chwyciłabym ich tłumaczenia

Trzecia część cyklu "Skandale". Lekka i przyjemna, w sam raz na niedzielne popołudnie. Polecam

Historia mi się podobała . Lekko rozczarowało mnie zakończenie tak jakby nie dokończona według mnie kilka wątków według mnie powinno być wyjaśnione gdyż one przeważały w historii i losy bohaterów połączone zostały z powodów tych wątków

Początek zapowiadał się super, bohaterowie dali się lubić i akcja też była wciągająca, ale im dalej w głąb to książka traciła swój rytm. Ogólnie nie jest źle, ale mogło być o wiele lepiej.

Ciekawa, inna, nie jest nudna. Chociaż jak większość tego typu odstresowacz.

Ciekawa, inna, nie jest nudna. Chociaż jak większość tego typu odstresowacz.

Dobrze się czyta , interesująca fabuła , polecam .

Dobrze się czyta , interesująca fabuła , polecam .

Idealna pozycja do czytania dla każdej fanki romansu historycznego. Dwoje bohaterów, przeciwności losu i perypetie które i tak zakończą się happy endem. Polecam

• Romans historyczny
  • Romans Historyczny

Dodaj cytat z książki Miłość w czasach skandalu