Zanim się obudzę

Okładka książki Zanim się obudzę Agnieszka Bednarska
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Zanim się obudzę
Agnieszka Bednarska Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Gorzka Czekolada literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Gorzka Czekolada
Media Rodzina
2019-05-23
2019-05-23
literatura polska rozpacz samotność strach śmierć kliniczna walka o życie wypadek fantasy

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Zaskoczyła mnie ta książka. Wzięłam bo spodziewałam się zwykłego czytadła dla odpoczynku od zawirowań.
Nie
To jest bardzo dobra powieść, która niesie w sobie olbrzymi ładunek emocjonalny.
Takie tam rzeczy, o których wiemy, że są gdzieś tam, kiedyś tam, nas to nie dotyczy.

A co kiedy zacznie nas dotyczyć? Jaką decyzję podejmiesz?

Nie

A co kiedy zacznie nas dotyczyć? Jaką decyzję podejmiesz?

Początek zachwycił, jednak im dalej w historię, tym trudniej było w niej wytrwać. Nazwisko autorki, niestety, do zapomnienia.

Super książka,wciągająca,bardzo ją polecam.
Kilka razy poleciały łzy.

Super książka,wciągająca,bardzo ją polecam.
Kilka razy poleciały łzy.

Bardzo wzruszająca książka i to dosłownie. Podczas jej czytania zadawane jest wiele trudnych pytań, nad którymi warto zastanowić się, a nawet o których warto porozmawiać z rodzina. Smierć nie jest wdzięcznym tematem, ale unikanie tego tematu nie sprawi, że ona nie przyjdzie.

Zmarnowany potencjał. Pomysł był dobry, problemy ważkie, ciekawe sytuacje etyczne. Problem jest taki, że autorka nie wiedziała, czym ta książka ma być i zaczęła wprowadzać elementy literatury gatunkowej: a to kryminał, a to romans, a to thriller. Gwoździem do wieka są elementy paranormalne, które z interesującej rozprawy etycznej czynią głupotkowate czytadełko. Szkoda

Niesamowita, poruszająca, dająca nadzieję. Już wiem, że na długo zapadnie w mojej pamięci.

Poruszająca książka.

Poruszająca książka.

Moje pierwsze i nie ostatnie spotkanie z autorką. Bardzo mnie wciągnęła ta książka. Jest tu wszystko czego potrzeba dobrej powieści. Wartka akcja, tajemnice, niespodziewane zwroty akcji i mnóstwo emocji. Zżyłam się z bohaterami. Żal było kończyć.

Bardzo dobra książka, daje do myślenia, skłania do refleksji o tym, ile jest warte ludzkie życie, czy warto o nie walczyć, a jeśli tak to do którego momentu? Kilka mocnych scen, ale nie na tyle nachalnych żeby przesłoniły obraz całości, cudownie ukazane to jak przenika się śwat doczesny z tym, co przychodzi po śmierci. Bardzo poruszająca historia dziewczyny w śpiączce. I duża dawka nadziei :)

Spodziewałam się chyba czegoś innego. Niemniej jednak przedstawione historie były różnorodne, a przede wszystkim mogły się wydarzyć.
Niezwykle poruszyła mnie historia małej Reni. Być może tak zareagowałam, bo chodziło o osobę z niepełnosprawnością.
To trudna i ciężka książka. Wzbudza w czytelniku wiele emocji. Sporo też było przemocy szczególnie seksualnej.
Oby każdy pacjent w śpiączce został tak dobrze zaopiekowany jak pacjenci w tej książce.

Oby każdy...

• 2019
  • 2024
  • Audiobook
  • Audiobooki
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Zanim się obudzę