Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.17 zł

Zanim się obudzę

Patronat LC
Agnieszka Bednarska Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Gorzka Czekolada literatura obyczajowa, romans
Media Rodzina
literatura polska rozpacz samotność strach śmierć kliniczna walka o życie wypadek
literatura obyczajowa, romans
Gorzka Czekolada

To książka, która otwiera nie tylko oczy, ale i duszę. Niesamowicie wciągająca, zaskakująca, z zupełnie nieprzewidywalnym zakończeniem. Kilkugodzinny balans na granicy dwóch światów. Polecam.

Z pewnością nie była to lekka książka do kawy. Zmuszała do refleksji nad życiem i śmiercią. Bardzo wciągająca . Częste zwroty akcjj były dla mnie dość sporym zaskoczeniem. Spodziewałam się wielu terminów medycznych i medycznęgo języka ale jest łatwy i dostępny dla każdego czytelnika. Zakonczenie książki bardzo trudne do przewidzenia. Z całą pewnością godna polecenia.

Pasjonująca książka! Otwierająca oczy na kwestie śmierci mózgowej i jej konsekwencje. Napisana z ogromną empatią i z zaskakującym zwrotem akcji. Czytałam z wypiekami na twarzy.

Książka jest bardzo wciągająca lecz przy tym bardzo trudna. Podczas czytania szargały mną różne emocje, które w większości nie były pozytywne. Zwroty akcji które pojawiają się w tej książce są momentami bardzo drastyczne. Dlatego też nie polecam tej książki dla osób bardzo wrażliwych o słabych nerwach. Terminologii medycznej nie ma tutaj zbyt wiele jednak w tym thrillerze...

Thrillerami medycznymi zachwycałam się, kiedy byłam zakochana w twórczości Robin'a Cook'a, nie twierdzę, że już nie jestem, bo ta miłość trwa nadal, jednak byłam ciekawa czegoś nowego, co na szczęście otrzymałam. Książka Agnieszki Bednarskiej niesamowicie mnie wciągnęła, mimo że okazała się zupełnie inną historią, niż ta, której oczekiwałam.

Po dużej ilości książek Cook'a...

Wzruszająca i niesamowicie wciągająca książka, o trudnym do przewidzenia zakończeniu. Dlaczego pozycje tej autorki nie są popularniejsze? Czy książka była inspirowana inną? Zawiera wiele mądrych i życiowych przemyśleń i porusza niewygodny temat eutanazji. Po przeczytaniu zostaje zastanowienie czy śmierć faktycznie można określić na podstawie urządzeń medycznych ze szpitali...

Psychologiczna ciekawa powieść. Fakt że zakończenie bez fan far ale ogólnie warte polecenia.

Kobieta, której nikt nie szuka przebywa dłuższy czas w szpitalu. Odnaleziono ją w rzece, jednak jest stan nie wykazywał postępów. Podłączona do aparatury, ma nikłe szanse na wybudzenie. Pozytywne myśli odnośnie pacjentki nie opuszczają doktora Yao Nakamury oraz pielęgniarki Brygidy, która każda wolną chwilę poświęca młodej dziewczynie. Nadaje jej również imię, Selena....

Kobieta, której ciało znaleziono w jednej z rzek jest tak chłodna, że nikt nie daje jej większych szans na przeżycie. Jest prawie martwa, lecz jednak wyczuwalne jest delikatne bicie serca, które utrzymuje ją wciąż przy życiu...

Dociera do szpitala, jednak w nim zapada w śpiączkę farmakologiczną, z której wybudzenie się graniczy z cudem...

Kobieta jest dla wszystkich jedną...

Powieść „ Zanim się obudzę” to refleksja nad życiem i śmiercią. Czy dusza naprawdę istnieje a nasze ciało jest jedynie niczym wynajęte mieszkanie?
Gdzie zmierzamy gdy nasze serce przestanie bić?
Jest przepełniona smutkiem. To nie jest historia o duchach ale próba pokazania że jeszcze coś istnieje po śmierci. Daje nam nadzieję że wszystko ma jakiś głębszy sens.
Tragiczne...

• 2019
  • 2020
  • Legimi
  • Przeczytane 2019
  • 2020
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Zanim się obudzę