Prosty układ

K.A. Figaro Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal, Lipstick Books Cykl: Prosty układ (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Grupa Wydawnicza Foksal, Lipstick Books
erotyzm namiętność urok uczucia seks ratunek pomoc podróż układ propozycja
Prosty układ (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
erotyzm namiętność urok uczucia seks ratunek pomoc podróż układ propozycja

Duzy plus za to, ze bohaterka jest twarda jak cholera i nie poddaje się wobec próśb Dymitra 😊
Dlatego nie rozumie opini typu " szybk ulega , wszytko wybacza, " ktos chyba ładnie hejtuje książkę.
Średniak ale na wieczór w sam raz

Czytalam z zainteresowaniem z miłą chęcią sięgnęłam po kolejna część.Dymitr zdecydowany Łucja jednak znaczniej mniej.niby wie czego chce ale serce podpowiada co innego i rozumum co innego.polecam

Nie wiem czemu tu taka niska opinia, ale ta seria mnie pochłonęła Cały weekend poświęcony tylko dla tej historii Bardzo wciąga choć czasem bohaterka irytuje. Niby wie , że nie powinna a ulega. Powinna odmówić a się zgada i tak przez pierwsze 2 tomy Dymitr wie czego chce, ale nie akceptuje nic poza swoje postanowienia No nic czytajcie ;)

Książka, która idealnie pokazuję, dlaczego nie lubię polskich romansów, czy erotyków. Denerwowała mnie główna bohaterka, która sama do końca nie wiedziała, czego chcę. Facet chcę od niej tylko jednego, a ta wierzy w miłość i w sumie to jeszcze poczeka, bo może on się zmieni i tylko ją pokocha, mimo że dał jasno do zrozumienia, że chcę tylko seksu. Do tego przyjaciółki...

polecam

Czytało się przyjemnie, pomysł ciekawy, po pierwszej części od razu zaczęłam drugą część. Ciekawa historia.

Strasznie się męczyłam czytając tą książkę, za dużo tutaj było chaosu, scen erotycznych (niektóre mnie zniesmaczyły, co rzadko się zdarza). Jeśli chodzi o samą historię - nic w niej odkrywczego nie znalazłam, a bohaterowie nie zaciekawili mnie na tyle by sięgnąć po dalsze części serii. Co do składu - zbyt mała czcionka, przez co źle się to czyta. Można przeczytać, ale bez...

To miał być prosty układ, tylko przyjemność bez zobowiązań. Niestety życie lubi zaskakiwać, pojawia się uczucie ze strony dziewczyny i wtedy "prosty układ" staje sie rzeką nie do przeskoczenia. Książka wzbudza we mnie tyle emocji, przez co ją uwielbiam, czytałam ja jednym tchem i wiem, że do niej wróce na pewno.

Nie dość, że kiepsko napisana, to jeszcze szkodliwa- zachowania bohaterów ocierają się o patologię.

Typowy erotyk. Bogaty koleś i gotowa na wszystko dziewczyna. Dużo seksu, ale całkiem ciekawa fabuła. Zobaczymy jak rozwinie się kolejna część.

Dyskusje

• 2019