Prosty układ

Okładka książki Prosty układ K.A. Figaro
Okładka książki Prosty układ
K.A. Figaro Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal, Lipstick Books Cykl: Rozchwiani (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Rozchwiani (tom 1)
Grupa Wydawnicza Foksal, Lipstick Books
2019-04-03
2019-04-03
erotyzm namiętność urok uczucia seks ratunek pomoc podróż układ propozycja

Inne światy i zranione uczucia. I co? Zobacz. Wiecej nie czytałam

Inne światy i zranione uczucia. I co? Zobacz. Wiecej nie czytałam

Fajna książka,super się czytało.I od razu zamawiam kolejne części ☺️

Fajna książka,super się czytało.I od razu zamawiam kolejne części ☺️

Czytając tą książkę wiele razy musiałam odkładać ją na bok. Denerwowało mnie zachowania głównej bohaterki. Nie szanowała się co mnie odepchnęło. Niektóre teksty były wręcz żałosne. Mi ta książka nie przypadła do gustu.

Mnie na czytanie tego rodzaju książek po prostu szkoda czasu. Jest tyle dobrych książek , które chcę przeczytać , szkoda zaśmiecać sobie głowę kiepskimi erotykami .

Gdyby człowiek mógłby być flagą, Dymitr byłby czerwoną, trzęsącą się tak na wietrze ze maszt odfrunąłby dalej niż rozum i godność głównej bohaterki XD

Harlequin trochę. Czytało się szybko, łatwo i przyjemnie.

Harlequin trochę. Czytało się szybko, łatwo i przyjemnie.

Dobra pozycja na relaks. Szybko się czyta. Kreacja bohaterów ciekawa, a treść trzymająca w napięciu. Polecam.

Miałam ją na urlopie - świetnie się na to nadaje. Nie wymaga uwagi, uzupełniam po 3 miesiącach opis i jedyne co pamiętam, to że szybko ją przeczytałam - czyli niezbyt wymagająca i nie wpadająca w pamięć.

Zupełnie nie podzielam zachwytów czytelników. Bardzo prosty, powiedziałabym nawet prostacki język. Dużo powtórzeń (autorka ma strasznie ubogie słownictwo) i literówek. Fabuła także pozostawia wiele do życzenia. Jest strasznie przewidywalna. Rozchwiana dziewczyna, która od razu zakochuje się w bogatej męskiej dziwce z kompleksem "maczo". Facet żadnej nie przepuści. Główna bohaterka nie wie, czy się zgodzić na tytułowy układ, a mimo to daje się ujeżdżać na oklep, jakby nie słyszała o chorobach wenerycznych. Moim zdaniem oboje mocno chorzy na umyśle. Sceny erotyczne wyszły kiepściutko. Widzę, że K.A. Figaro popełniła tego kilka tomów. Podejrzewam, że będzie z tego niespodzianka - kinder niespodzianka i jeszcze parę dramatów po drodze. Osobiście poprzestanę na tym, bo jej pisanina nie jest przyjemna w odbiorze.

Historia jest dość przewidywalna, aczkolwiek czyta się całkiem przyjemnie. Prosta historia wprowadzająca mnie momentami w irytacje. Glowna bohaterka, która sama do końca nie wiedziała, czego chce. Facet chce od niej tylko jednego. Dziewczyna wierzy w miłość, ma nadzieję że Dymitr zmieni nastawienie i tylko ją pokocha, mimo że dał jasno do zrozumienia, że chce tylko seksu bez zobowiązań. W książce jest dużo scen erotycznych, choć nie które mnie troszkę zniesmaczyły. Ogólnie książka fajna na jesienny wieczór.