Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy

Cezary GutowskiAldona Marcinak Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska biografia, autobiografia, pamiętnik
Ringier Axel Springer Polska
Kubica sport
biografia, autobiografia, pamiętnik
Kubica sport

Książka przedstawiająca sportową historię życia Roberta Kubicy od kartingu,po F1.

Na początku trochę pretensjonalny ton,który pachniał "tanią laurką",ale na szczęście dalej jest bardziej obiektywnie.Książka pełna wywiadów,faktów,opisów lepszych i gorszych momentów kariery słynnego kierowcy.Znajdziemy tam wiele ciekawostek a także kulisy motosportu.

Polecam każdemu fanowi...

Sięgnąłem po tę książkę, aby zagłębić się w umysł człowieka, który mimo przeciwności losu i fizycznych ograniczeń dokonuje rzeczy niesamowitych. Niestety pozycja ta nie pozwoliła sięgnąć wystarczająco głęboko, aby znaleźć odpowiedzi na wszystkie pojawiające się w mojej głowie pytania.

Jej mocną stroną jest z kolei bardzo dokładna relacja drogi profesjonalnego sportowca na...

bardzo dobra biografia pokazująca nie tylko Roberta jako sportowca i jego sportowe osiągnięcia ale także jego jako człowieka, odczucia, ambicje czy powrót do F1.

Wybitny sportowiec z niesamowitą psychiką skromny, perfekcyjny, niesamowity sportowiec który nigdy się nie poddał. Książka pełna ciekawostek opisująca droge Roberta do F1 od dzieczka oraz jego powrót do F1 w 2019 w barwach Rokit Williams Racing.

Dobrze, że taka książka jest i że dokumentuje przebieg kariery Roberta Kubicy w motorsporcie. Nawet jeśli ktoś śledził ją od początku to nie zaszkodzi mu coś takiego na półce mieć.
Trochę gorzej, że w tej książce nie znajdziecie Kubicy-człowieka. Są tylko wyniki, relacje, komentarze osób trzecich. Autorzy sugerują momentami, że jakiś kontakt ze swoim bohaterem mają bądź...

Nie jestem fanką biografii sportowców, którzy nie znajdują się jeszcze na emeryturze, ale historia Roberta Kubicy z pewnością jest wyjątkowa i warta opowiedzenia. Ale czy na pewno słowami Aldony Marciniak i Cezarego Gutowskiego? Nie jestem przekonana. To nie jest zła książka, pozwala uporządkować sobie w głowie pewne wydarzenia, ale czytając ją ma się wrażenie, że ktoś...

Od przeczytania tej książki minął tydzień. Był to tydzień trochę trudny i ciężki, znów pełny refleksji nad sobą i miejscem, w którym się teraz znajduję. Mówiąc wprost - znalazłam się w punkcie wyjścia. Powróciłam na start, znów mocuję swoje stopy w blokach i po raz kolejny jakikolwiek cel staje się odległy.
Boli, ale po doświadczeniach, które mam za sobą, widzę swoją...

Historia człowieka z żelaza. Brawo Robert! Jesteś naprawdę wyjątkowy 👍

Polecam tę książkę, m. in. tym, którzy nie mając bladego pojęcia o sporcie motorowym, wypowiedzieli wiele bełkotliwych opinii na temat Roberta Kubicy. Przeczytajcie tę książkę, zanim znów będziecie paplać waszymi „fachowymi językami”.

Czytając tę książkę mogłem powrócić myślami do pięknych czasów, kiedy Robert Kubica zachwycał świat pędząc bolidem po torach F1. Cóż to były...

Niezniszczalny. Wybitna historia sportowca, pokazująca wzloty i upadki, czyli esencje sportu. Ta historia jeszcze trwa

Dyskusje

• 2019