Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy

Okładka książki Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy
Cezary GutowskiAldona Marcinak Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Ringier Axel Springer Polska
2019-02-27
2019-02-27
Kubica sport

Okładka książki Formuła 2010/2011 - Kronika Ścigania Petr Dufek, Cezary Gutowski
Ocena 0,0
Formuła 2010/2... Petr Dufek, Cezary ...
Okładka książki Robert Kubica - moja pasja Cezary Gutowski, Mikołaj Sokół
Ocena 7,4
Robert Kubica ... Cezary Gutowski, Mi...

Książka powinna być lekturą .
Pokazuje że żyć trzeba po coś .
Pokazuje że się da .
Może wspierać ludzi którzy mając mniejsze problemu i ograniczenia mówią że już się nie da .
Człowiek którego mam nadzieje kiedyś spotkać 🙂

Historia przepiękna i filmowa, ale nie została raczej dobrze opisana.

Bardzo dużo tutaj suchych faktów, a zdecydowanie za mało wchodzenia w głowę Pana Kierowcy. Nie ma tutaj wielu przemyśleń RK, osobistych myśli, ani historii.

Sprawia wrażenie, że jest napisana przez kogoś, kto trochę zna Roberta i chciał mu wystawić laurkę. Bo zachwytom nie ma tu końca.

Mam nadzieję, że...

Historia człowieka, który pokazuje, że nigdy nie można wątpić w swoje możliwości, i należy starać się zawsze wierzyć w lepsze jutro. Przedstawiono losy Kubicy od samego początku, aż do momentu powrotu do Williamsa. Okraszono to opiniami różnych ekspertów, innych zawodników, a także dziennikarzy.

Z perspektywy roku 2021 głęboko żałuję, że Robert trafił na tak fatalny...

Treść książki bardzo ciekawa o Kubicy i także smaczki z motosportów , ale forma już troszkę gorsza, autor powinien wybrać się na jakiś kurs pisania:) bo strasznie chaotycznie wszystko opisane, pomimo, ze starano się zachować chronologie wydarzeń.

Co tu napisać? Można się popłakać. Tyle.

Książka o człowieku który nie poddaje się z byle powodu złej pogody. Radzi sobie świetnie i książka to ukazuje

Robert Kubica wydaje się bardzo interesującym człowiekiem, niestety książka tego nie pokazuje. Nie ma w niej nic o życiu prywatnym, o poglądach, myślę, że można było odsłonić trochę tajemnicy. Suche fakty.

Bardzo ciekawa książka o zmaganiach Kubicy z samym sobą. Przekraczaniu granic i dążeniu do celu, by móc robić to co się kocha.

Zdradzone są też tajniki Formuły 1, które nawet dla kobiety są ciekawe ;)

Jedyne co mi przeszkadzało to że autor książki uprzedza zdarzenia, które znajdują się w kolejnych rozdziałach.

Ambicje, poświecenie, gigantyczny i niezaprzeczalny talent... ale też złe wybory, które często wynikały ze szczerej lojalności (życie jest czasem paskudne) i po prostu czasem brak odrobiny szczęścia. Oto historia Roberta Kubicy. Jednego z najlepszych PL kierowców wyścigowych i rajdowych.

Pani Marciniak i Pan Gutowski stworzyli kompendium kariery Roberta przepełnione...

Obowiązkowa lektura dla fana motorsportu a w szczególności osoby, która śledzi poczynania naszego jedynaka w F1 oraz w WRC. Jednak to tylko kawałek opowieści o drodze do najbardziej prestiżowej kategorii. Niezwykła historia wtedy jeszcze młodego człowieka z wielkimi ambicjami i szalenie wielką determinacją w wyznaczaniu celów. Absolutnie polecam do zapoznania się z tą...

• 2019
  • Sport
  • Biografie
  • 2020
  • 2020

Cezary Gutowski Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy Zobacz więcej