Złączeni honorem

Okładka książki Złączeni honorem Cora Reilly
Okładka książki Złączeni honorem
Cora Reilly Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Born in Blood Mafia Chronicles (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Born in Blood Mafia Chronicles (tom 1)
Bound by Honor
NieZwykłe
2019-04-17
2019-04-17
Data 1. wydania:
2014-12-14
Izabela Żukowska
romans mafia rodzina miłość śmierć strach zaufanie pożądanie seks ślub gangster władza Małżeństwo

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Reread po 3 latach i jak za pierwszym razem zachwyciła mnie tak teraz po czasie nie uważam tej książki za jakieś wybitne dzieło...

Miałam duże oczekiwania, bo lubię tę autorkę, ale ta część mi zdecydowanie nie przypadła. Momentami było naprawdę nudno.

Na półkach: , , , , ,

New Adult bardzo lubię z takiego gatunku takie mafijne romanse poczytać,Cory pisarkę uwielbiam piórem wspaniałym pisze i styl pisania jej zaskakujący,lekki.
Historię Arii i Luca Vitelii zaintrygowała mnie świetna była.
Cudna książka😍❤️❤️🔥🔥
Sięgam po kolejną książkę Cory❤️❤️

Historię Arii i Luca Vitelii zaintrygowała mnie świetna była.
Cudna książka😍❤️❤️🔥🔥
Sięgam po kolejną książkę Cory❤️❤️

było oki pewnie kupię 2 część

było oki pewnie kupię 2 część

Cały ogół jest spoko, to czego się spodziewałam, trochę była przewidywalna, ale dobrze się czytało, lekko, chociaż czasami bywały momenty, gdzie główni bohaterowie mnie irytowali. Dało się ja zjeść. ;)

A co tam, daje 10! Aria mnie czasem denerwowała tym swoim podejściem, ale to tylko mały minus. W końcu była młoda i niedoswiadczona. 😁
Sama historia, bardzo fajna!

Sama historia, bardzo fajna!

Tandetny erotyk dla desperatek. Tani kicz. Żałuję poświęconego mu czasu, ale zawsze kończę rozpoczęte książki.

Wysmienita historia 🥲

Wysmienita historia 🥲

Uwielbiam powieści Cory. Z czystym sumieniem polecam

Uwielbiam powieści Cory. Z czystym sumieniem polecam

„ - Dopóki żyję krew i śmierć będą nieodłącznymi elementami twojego życia

- Niech tak zatem będzie „

Główną bohaterką jest Arie Młoda , przerażona dziewczyna , która musi żyć w brutalnym świecie mafii i brudnych interesów. Jako nastolatka zostaje obiecana dla syna szefa Nowojorskiej Mafii.

W książce jesteśmy świadkami tego jak dziewczyna dojrzewa fizycznie i emocjonalnie , jak zmaga się z własnymi poglądami oraz jak musi przekraczać granice swojego komfortu . Dodatkowym zmartwieniem Arie jest jej mąż - Luca , który nie bez powodu ma przydomek „Imadło” . Jest to bezwzględny , surowy przyszły capo dei capi. Mężczyzna cechuje się brakiem jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego oraz beznamiętnością i chłodem emocjonalnym.

Świat w jakim żyją wszystko jest czarne lub białe . Nie ma półśrodków. Para musi zaakceptować swoja obecność i spróbować żyć w zgodzie . Prędko jednak się okazuje , że jest między nimi swego rodzaju chemia .

Relacja między głównymi bohaterami jest trudna, pełna wzlotów i upadków , nieporozumień i przeciwieństw. Ale czy tak właśnie nie wygląda prawdziwa , bezkresna miłość ? Czy nie tak buduje się trwałe relacje ?

Złączeni honorem naprawdę mi się podobała. Nie jest tajemnicą , że jeżeli sięgamy po romans mafijny to możemy się spodziewać jaki będzie koniec powieści . Ja jednak lubię czasami wrócić do brutalnego świata, w którym rządzą przystojni mężczyźni i są piękne, niewinne kobiety.
Książka porusza również trudne tematy takie jak ,np. Samoakceptacja, pierwszy stosunek płóciowy, brak wsparcia ze strony rodziny , rozłąka z bliska osoba, morderstwo z zimną krwią , zdrada.

Książkę czyta się błyskawicznie i ja z wielką chęcią sięgną po kolejne tomy tej serii.

„ Zrobię dla Ciebie wszystko . Może miłość jest ryzykiem , ale chce je podjąć [..] „

„ - Dopóki żyję krew i śmierć będą nieodłącznymi elementami twojego życia

- Niech tak zatem będzie „

W książce jesteśmy świadkami tego jak dziewczyna dojrzewa fizycznie i...

5 735
    1 724