Złączeni honorem

Cora Reilly Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Born in Blood Mafia Chronicles (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Bound by Honor
Data 1. wydania:
2014-12-14
Izabela Żukowska
NieZwykłe
romans mafia rodzina miłość śmierć strach zaufanie pożądanie seks ślub gangster władza
Bound by Honor
Born in Blood Mafia Chronicles (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Izabela Żukowska

Książka dobra jednak zakończenie a się prosi o ciąg dalszy a tu jednak nic....

Kobieta w świecie mafii nie ma żadnych praw. Najpierw jest dzieckiem be głosu, a później własnością męża. Nawet sama nie może zdecydować kogo chce kochać, decyduje o tym ojciec.
Aria mając piętnaście dowiaduję, że po skończeniu pełnoletności będzie zmuszona poślubić starszego od siebie mężczyznę, by zapieczętować rozejm między Chicagowską i Nowojorską mafią. Wierząc w...

Uwielbiam

Przeczytałam wiele pozytywnych opini o tej książce i serii, więc postanowiłam po nią sięgnąć. Zastanawiam się czy czytam tą samą książkę co inni. Czułam się bardzo nieswojo już od samego poczatku i niestety nie dotrwałam do końca. Nie jestem w stanie zrozumieć jak tyle pozytywnych opini może mieć książka, w której rzeczą normalną jest przemoc wobec kobiet, nieposzanowanie...

Będzie łatwo i lekko i wchodzi jak marzenie. Jak mogłam nie ulec takiej obietnicy? No nie mogłam i uległam :D

Romanse mafijne to jest to, co na ogół omijam uparcie, w tym wypadku jakoś wyparłam ten fakt z głowy. I całe szczęście!
Nie jest to książka-odkrycie, objawienie czy cud. Jest to idealny mózgotrzep, na gorszy czas :D Ot taka historia, do wzięcia między dwoma...

wow wciągająca historia mafijno-erotyczn. polecam :)

Świetna książka na jeden wieczór, ciekawa główna bohaterka która bardzo boi się stracić niewinność i cudowny bohater.

Jakbym czytała fanfiction. Jakby serio? Cała książka jest tylko o czynności seksualnej i chęci posiadania ciała kobiecego. Gdzie jest akcja świadcząca o tym, że jest to historia o mafii?
Lektura łatwa i przyjemna, ale przeczytałam już wiele podobnych historii i spodziewałam się miłego urozmaicenia

Nie wiem jak to się stało, że w ogóle kupiłam tą książkę. A to, że przeczytałam ją całą to już całkowite nie porozumienie!!! Pewnie hasło " zostań w domu. Czytaj książki" ma duży wpływ na mojej postępowanie.
Książka do kultowej powieści Mario Puzo ma się ni jak, więc fanom tego typu literatury odradzam sięgnięcie po nią.
Miłośniczką romansów raczej też nie polecam.
Czas...

Nienawiść i miłość. Te dwa potężne uczucia dzieli bardzo cienka granica i łatwo ją przekroczyć...
Mafia to świat, w którym nie ma miejsca na miłość i delikatność. Tutaj to mężczyźni są panami, a kobiety służą im za karty przetargowe
Aria w wieku 15 lat dowiaduje się, że gdy tylko stanie się pełnoletnia będzie musiała poślubić wielkiego i niebezpiecznego mafiozo. Trudno jej...

Dyskusje

1 807