Złączeni honorem

Okładka książki Złączeni honorem Cora Reilly
Okładka książki Złączeni honorem
Cora Reilly Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Born in Blood Mafia Chronicles (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Born in Blood Mafia Chronicles (tom 1)
Bound by Honor
NieZwykłe
2019-04-17
2019-04-17
2014-12-14
Izabela Żukowska
romans mafia rodzina miłość śmierć strach zaufanie pożądanie seks ślub gangster władza Małżeństwo

To książka od której zaczełam przygodę z uzależniającym universum Cory Reilly. Serie Złączeni,Camorra czy Grzechy ojców to powiązane ze sobą książki tworzące niezwykłą mafijną sagę. Polecam bo z każdą książką jest coraz lepiej z 1 osobowej narracji przechodzimy w 2 osobową a nawet w serii z drugiego pokolenia mamy pov. rodziców. Także styl autorki ciągle ewaluuje i dojrzewa a do wykreowanego świata wchodzą kolejne osoby i miejsca akcji.

Reread po 3 latach i jak za pierwszym razem zachwyciła mnie tak teraz po czasie nie uważam tej książki za jakieś wybitne dzieło...

Miałam duże oczekiwania, bo lubię tę autorkę, ale ta część mi zdecydowanie nie przypadła. Momentami było naprawdę nudno.

New Adult bardzo lubię z takiego gatunku takie mafijne romanse poczytać,Cory pisarkę uwielbiam piórem wspaniałym pisze i styl pisania jej zaskakujący,lekki.
Historię Arii i Luca Vitelii zaintrygowała mnie świetna była.
Cudna książka😍❤️❤️🔥🔥
Sięgam po kolejną książkę Cory❤️❤️

Historię Arii i Luca Vitelii zaintrygowała mnie świetna była.
Cudna książka😍❤️❤️🔥🔥
Sięgam po kolejną książkę Cory❤️❤️

było oki pewnie kupię 2 część

było oki pewnie kupię 2 część

Cały ogół jest spoko, to czego się spodziewałam, trochę była przewidywalna, ale dobrze się czytało, lekko, chociaż czasami bywały momenty, gdzie główni bohaterowie mnie irytowali. Dało się ja zjeść. ;)

A co tam, daje 10! Aria mnie czasem denerwowała tym swoim podejściem, ale to tylko mały minus. W końcu była młoda i niedoswiadczona. 😁
Sama historia, bardzo fajna!

Sama historia, bardzo fajna!

Tandetny erotyk dla desperatek. Tani kicz. Żałuję poświęconego mu czasu, ale zawsze kończę rozpoczęte książki.

Wysmienita historia 🥲

Wysmienita historia 🥲