Kup teraz - 10 ofert w cenie od 19.03 zł do 21.52 zł

Made in Abyss (tom 7)
komiksy
Tomasz Molski
manga kotori seinen

Gdybym potrafił odstawić na bok te obrzydliwe ukryte pod obwolutą okładki to z pewnością, byłaby to jedna z moich ulubionych serii. Niestety nie potrafię, co w połączeniu ze zbytnią rozwlekłością dalszych tomów sprawiło, że odpuściłem. Może skończę serię, gdy ukaże się całość.

PODRÓŻ DO WNĘTRZA ZIEMI

„Made in Abyss” to jednak z tych serii, które im bliżej są finału, tym czytelnikowi coraz trudniej jest się z nimi rozstać. Ten świat wciąga, ci bohaterowie angażują nasze emocje, te tajemnice nie pozwalają się oderwać, a przecież jest tu jeszcze akcja. Jest klimat, są ciekawe pomysły, niezwykłości, popisy wyobraźni… I nawet jeśli nuta erotyki w...

• Manga
  • Mangi