NAWYK COACHINGU. MÓW MNIEJ, PYTAJ WIĘCEJ I STAŃ SIĘ LEPSZYM LIDEREM

Barbara Łukomska
Galaktyka
poradniki
Barbara Łukomska

Dzień dobry, dziś książka od Wydawnictwo Galaktyka autorstwa Michaela Staniera „Nawyk Coachingu”. Wydawnictwu serdecznie dziękuję za książkę, a was zapraszam na recenzję.

„Mów mniej, pytaj więcej i stań się lepszym liderem” jest to pod tytuł książki. Chciałoby się powiedzieć, że mamy dwoje uszu i jedne usta, żeby więcej słuchać, a mniej mówić.

Jak wypracować nawyk? Słowem...

Na półkach: , , , ,

Bardzo wartościowa lektura - tak dla osób zarządzających (zgodnie z tytułem), jak i dla coachów oraz wszystkich tych, dla których istotna jest efektywna komunikacja. W książce znajdziesz dużo odwołań do rozmaitych badań, przekierowania do praktycznych filmików i wartościowych lektur. A wszystko podane lekko, łatwo, przyjemnie i z humorem. Bardzo polecam. :)

• Coaching
  • PM learning