Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.07 zł

Izabela M. Krasińska Wydawnictwo: Czwarta Strona literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
literatura obyczajowa, romans
2019-02-27

,Najlepsza przyjaciółka” to kolejna powieść z elementami thrilleru psychologicznego, Izabelli M. Krasińskiej. Autorka ukazuje, do czego może doprowadzić podatność na manipulacje, jak łatwo można ulec innym, kiedy brakuje uwagi kogoś bliskiego.
Ta książka nie pozwala nudzić się czytelnikowi.
Polecam😀

Świetna książka. Na pozór wydawałoby się, że będzie to spokojna opowieść, jednak książka dostarcza bardzo emocji.
Można wyciągnąć z niej wiele lekcji. Czasami nie wszystko jest takim jaki się wydaje. Polecam i zabieram się za dalsze losy bohaterów, które są w książce "Ten jedyny".

Tytułowa Najlepsza Przyjaciółka jest lepsza od prawdziwego pająka, który tka swoją sieć, jednocześnie przygotowując pułapkę na ofiarę. Tak właśnie Elwira osaczyła Asię, za wszelką cenę doprowadzając do jej rozstania z Kubą.
Drobne nieporozumienia w związku, sporo niedomówień, brak odwagi do tego, by uczciwie określić swoje wymagania w relacjach sprawiły, że Elwira z...

Książka, która jest obyczajówką, a dała mi więcej dreszczyku emocji aniżeli książka z gatunku thriller. Dla mnie ta pozycja to rewelacja. W świetny sposób jest pokazane do czego może doprowadzić podatność na manipulacje i jak tragiczne mogą być tego skutki. Książka rewelacja - polecam!

Książki tego typu czyta się jednym tchem i teraz właśnie tak było. Jestem świeżo po lekturze i cieszę się, że autorka tak bardzo przyłożyła się do stworzenia kreacji bohaterów. WAŻNE: jest to pierwsza część opowieści o perypetiach Kuby i Joanny, druga część nosi tytuł "Ten jedyny". Szkoda, że ani ten portal, ani katalog biblioteczny tego nie uwzględnia.
Joanna Witecka i...

Książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie.Nie tego się spodziewałam gdy zamawiałam ją na promocji w skladnicy ksiegarskiej.Myslałam że to będzie romantyczna historia ,z przyjaciółką w tle .A tu niespodzianka ;) oczywiście zaskoczenie było ogromne ale na wielki plus.Historia Joasi bardzo mnie wciągnęła,już od początku widać było że jej nowa przyjaciółka namiesza jej w życiu...

Dobra historia, niezła fabuła i cała gama emocji, to dokładnie to co lubię w powieściach obyczajowych. Polecam przeczytać, bo może nagle okaże się, że warto spojrzeć na znajomych i przyjaciół z odrobinę innej perspektywy. Może rzeczywiście jest gdzieś obok nas Asia, skromna i spokojna, która szuka przebojowej i pewnej siebie bratniej duszy. Może jest Elwira, która doskonale...

"Najlepsza przyjaciółka" Izabela M.Krasińska
363str.

moja ocena 7/10

Czym jest przyjaźń?
Słownik języka polskiego definiuje przyjaźń jako"bliskie, serdeczne stosunki z kimś oparte na wzajemnej życzliwości, szczerości, zaufaniu, możliwości liczenia na kogoś w każdej sytuacji”.

Kim jest przyjaciółka? "To kobieta ,z którą łączy kogoś uczucie przyjaźni."

Sięgając po...

Zastanawiałam się jak długo można rozwlekać i skupiać się tylko na jednym wątku, dobrnęłam do końca tylko z ciekawości jaki będzie finał tej manipulanckiej historii.
Niestety nie polecam.

Najlepsza przyjaciółka to książka Izabeli M. Krasickiej.
Do przeczytania tej historii zachęcił mnie tytuł i przepiękna okładka oraz fakt że poprzednie książki autorki bardzo mi się podobały.
Głównymi bohaterami tej książki jest Asia i Kuba, młodzi ludzie ,którzy planują wspólną przyszłość.
Asia to dziewczyna nieśmiała, walcząca z demonami przeszłości, domatorka, lubiąca...

• 2019
  • Przeczytane w 2019
  • Przeczytane 2019
  • Ebooki
  • 2020
  • 2020

Dodaj cytat z książki Najlepsza przyjaciółka