Bajkowe zimowisko

Włodzimierz Dulemba Wydawnictwo: Jedność opowieści dla młodszych dzieci
Jedność
Święta zima bajki wierszyki zabawa dzieci Mikołaj.
opowieści dla młodszych dzieci
2017-11-03
Święta zima bajki wierszyki zabawa dzieci Mikołaj.

ZIMA... - czas świetnej zabawy na śniegu, lodzie i przy pięknie zaróżowionych policzkach od mroźnego powietrza! Cóż.. - tak być powinno, ale jak wiemy od dobrych kilku lat, prawdziwej zimy mamy coraz to mniej z każdym rokiem, a o białych Świętach to już chyba wszyscy zdążyliśmy zapomnieć...:) Niemniej, by ten zimowy czas nie był nudnym i mimo wszystko przyniósł nam sobą...

• Literatura polska
  • Dziecięce - (2) dla starszaków
  • Samodzielne
  • Literatura polska
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Poczytaj mi mamo
  • Świąteczne

Dodaj cytat z książki Bajkowe zimowisko