Kicia Kocia i Nunuś. Pa, pa, smoczku!

Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia i Nunuś (tom 8) literatura dziecięca
Media Rodzina
kicia kocia anita głowińska literatura dziecięca dla dzieci smoczek
Kicia Kocia i Nunuś (tom 8)
literatura dziecięca
kicia kocia anita głowińska literatura dziecięca dla dzieci smoczek

Ta, jak i inne z tej serii o "Kici Koci i Nunusiu" pomagały nam bardzo w zaznajamianiu się z dość trudnymi tematami dla małego dziecka, jakim były: "pożegnanie z pieluchą" czy "pożegnanie ze smoczkiem". Może to dzięki właśnie takim wartościowym książkom udało nam się bezboleśnie przejść te niekiedy trudne dla dziecka tematy. My należymy do fanów Kici Koci, dlatego więcej o...

Jak pozbyć się smoczka?

Dla dorastającego brzdąca smoczek z biegiem czasu staje się balastem i coraz bardziej przeszkadza. Mając z nim jednak do czynienia przez całe swoje krótkie życie Nunuś ma ewidentny problem z jego odstawieniem. Czy Kicia Kocia mu w tym pomoże? ;)

Na starszą siostrę zawsze można liczyć :) Nunuś przekonuje się o tym, kiedy Kicia Kocia tłumaczy mu, że...

Smoczek jest fajny, ale do czasu... przez niego nie można śpiewać, jeść... Poza tym duże dzieci go nie potrzebują, więc trzeba sie z nim w końcu pożegnać, ooo.

• Dla dzieci
  • Dziecionkowe
  • Dzieciaczki
  • Dla dziecka
  • Zosia i Jaś
  • Dla najmłodszych
  • Baśnie/Bajki/Lektury

Dodaj cytat z książki Kicia Kocia i Nunuś. Pa, pa, smoczku!