W krainie sanacyjnych absurdów

Sławomir Suchodolski Wydawnictwo: Prohibita historia
Prohibita
Historia Polski II Rzeczpospolita Sanacja
historia
Historia Polski II Rzeczpospolita Sanacja

Wyraźnie widać, do jakich "tradycji" niektórzy próbują powracać. Przy okazji autor pokazuje, że nasze wygładzone i sielankowe wyobrażenia o II RP łatwo mogą zderzyć się z murem głupoty i administracyjno-prawnej, czy nawet biurokratycznej niechęci - machina urzędnicza jest ponadczasowa. Dlaczego? Sami jako obywatele dajemy urzędasom władzę do rąk... Słabością książki jest...

• Historia
  • Z polecenia
  • historia
  • Chcę przeczytać (mam)
  • II RP
  • 0 👏 KONIECZNIE!!!
  • Książki (papierowe)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W krainie sanacyjnych absurdów