Fine Lines

Simon & Schuster
kryminał, sensacja, thriller
angielski
0671892061

10lat temu Simon Beckett królował na listach bestsellerów tworząc "Chemię Śmierci", która zachwyciła rzesze czytelników, mnie też ten "hype" wtedy nie ominął. Na fali popularności niemieccy wydawcy postanowili wówczas wydać pierwsze nieznane dotąd powieści brtytjskiego pisarza. "Fine Lines" aka "Voyeur" to debiutancka powieść Becketta.

Dla londyńczyka Donalda Ramseya...

• Simon Beckett

Dodaj cytat z książki Fine Lines