Kapłanka miłości

Okładka książki Kapłanka miłości
Leo Belmont Wydawnictwo: Lissner Studio Seria: Klasyka światowa powieść historyczna
powieść historyczna
Klasyka światowa
Lissner Studio
2013-01-01
2013-01-01
Kurtyzana Ludwik XIII Król słońce Ninon de Lenclos pamiętnik historyczna

więcej Więcej

Słuchałam audiobooka. Dobra interpretacja.
Podobała mi się treść z pierwszorzędnym klimatem epoki i znaczących wówczas osobistości. Lubię pozycje historyczne. Kształcące to jest nawet jeśli to żywot francuskiej kurtyzany! Nie byle jakiej! Usytuowanej i znaczącej w środowisku elit! Zainteresowanym polecam!

Taka cnotliwa opowiastka z XIX wieku, na miarę owych czasów.

Na półkach: , , , ,

Nic szczególnego po raz kolejny

Zaciekawiła mnie ta postać, tak sugestywnie ukazana przez Autora. Ciekawie ukazane tło epoki.

• Audiobook
  • Francja
  • ∎ ~ Historia
  • Biografie kobiet
  • XVII wiek
  • 2018
  • Biografie, pamiętniki

Dodaj cytat z książki Kapłanka miłości