Fate Knows Best

Alanea Alder Wydawnictwo: Siren Publishing Seria: Kindred of Arkadia fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Siren Publishing
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Kindred of Arkadia

Romans dla wielbicieli gatunku paranormal. Początek super, potem robi się straszliwie cukierkowo...

Dobra historyjka z gatunku paranormal romans. Słodka, miejscami aż za bardzo. Zmiennokształtny niedźwiedź odnajduje swoją partnerkę, ludzką partnerkę, maleńką, pełną empatii Beccę. Potrafi ona również pokazać pazurki i brutalność w obronie bliskich.
Powieść schematyczna, charaktery czarno-białe, albo słodycz wszelaka, albo zgniły charakter. Ot miłe czytadełko na deszczowy...

• 2020
  • Fantasy