Fate Knows Best

Okładka książki Fate Knows Best Alanea Alder
Okładka książki Fate Knows Best
Alanea Alder Wydawnictwo: Siren Publishing Cykl: Kindred of Arkadia (tom 1) fantasy, science fiction
Kindred of Arkadia (tom 1)
Siren Publishing
2013-06-25
2013-06-25

Dobra historyjka z gatunku paranormal romans. Słodka, miejscami aż za bardzo. Zmiennokształtny niedźwiedź odnajduje swoją partnerkę, ludzką partnerkę, maleńką, pełną empatii Beccę. Potrafi ona również pokazać pazurki i brutalność w obronie bliskich.
Powieść schematyczna, charaktery czarno-białe, albo słodycz wszelaka, albo zgniły charakter. Ot miłe czytadełko na deszczowy wieczór.

Romans dla wielbicieli gatunku paranormal. Początek super, potem robi się straszliwie cukierkowo...

Bardzo przeciętna. Pomysł na fabułę oklepany, styl natomiast fajny i czyta się przyjemnie i szybko. Pozycja bardzo szablonowa, wyraźny jest podział na tych "dobrych" i "złych". Książka jakich wiele, bez szału.

A taka ta książka bez polotu. Trochę zabawnych sytuacji, zero emocji.

A taka ta książka bez polotu. Trochę zabawnych sytuacji, zero emocji.

Świetna, zabawna i naprawdę przyjemna książka. Uwielbiam Rebecce i sądzę, że idealnie pasuje do Aleksa. Tworzą wspaniałą parę. Spodobał mi się też motyw matki Alfa.

Na półkach: , , , , , , ,

Witamy w Arkadii - mieście zmiennych niedźwiedzi, wilków, lwów oraz innych stworzeń.
Cudowna, ciepła, lekka i humorystyczna historia o maleńkiej kobiecie i wielkim zmiennym niedźwiedziu.

• Romans
  • Zmiennokształtni