José Mourinho: Prosto w oczy

sport piłka nożna futbol Jose Mourinho
Jose Mourinho: Up Close And Personal
biografia, autobiografia, pamiętnik
sport piłka nożna futbol Jose Mourinho

Ta wnikliwa i bezkompromisowa książka pokazuje go takiego, jakim jest naprawdę, odsłania kulisy jego niezwykłej kariery.

Jose Mourinho- człowiek którego jedni kochają, inni nienawidzą ale bez wątpienia każdy kibic piłkarski musi doceniać za jego sukcesy. Zdobywca Złotej Piłki dla Najlepszego Trenera Świata i aż czterokrotnie wybrany Najlepszym Trenerem Świata według Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu.
Drużyny które prowadził ośmiokrotnie zdobywały tytuł...

Piłka nożna towarzyszy mi niemal od zawsze. I choć dziś nie wyobrażam sobie bez niej życia, to właściwie nawet nie wiem, kiedy tak bardzo ją polubiłam. W podstawówce, to pewne, ale nie potrafię wskazać ani dnia, ani przyczyny tej szalonej fascynacji. Wiem natomiast, że w 2006 roku moje serce mocniej zabiło dla Chelsea i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że moja miłość do...

Osinskipoludzku.blogspot.com

Jose Mourinho to człowiek, który wzbudza skrajne emocje, a co za tym idzie wpisuje się w gatunek ludzi, którzy wzbudzają moje zainteresowanie. Mourinho można kochać bądź nienawidzić, trudno wobec niego przechodzić obojętnie. Ja osobiście należę do tej pierwszej grupy, zwłaszcza kiedy ten podjął funkcję menadżera Manchesteru United.

Myli się...

• Piłka nożna