Wychodzimy z ukrycia

Jerzy Krzyszpień Wydawnictwo: Korporacja Ha!art literatura faktu
Korporacja Ha!art
LGBT orientacja seksualna odwaga zmiany społeczne solidarność równouprawnienie wychodzenie z ukrycia coming out walka o prawa duma
literatura faktu
2018-10-11

Okładka książki Queer studies - podręcznik kursu Agnieszka Graff, Bartosz Żurawiecki, Tomasz Basiuk, Robert Biedroń, Jacek Kochanowski, Ireneusz Krzemiński, Paweł Leszkowicz, Anna Świrek, Marta Abramowicz, Jerzy Krzyszpień, Małgorzata Bieńkowska-Ptasznik
6,3
Queer studies ... Agnieszka Graff, Ba...

Na półkach: , , , ,

Książka "Wychodzimy z ukrycia" Jerzego Krzyszpienia to czyste remedium na temat LGBT+. Osoby, które nie mają pojęcia na temat społeczności znajdą tu ciekawe informacje, wątki historyczne, a co najważniejsze argumenty. Publikacja podkreśla, dlaczego równość jest tak istotna.

Jako człowiek obracający się w tej tematyce, jestem zadowolona, że sama mogłam się dowiedzieć...

• LGBT
  • LGBT - G
  • Przeczytane w 2019
  • LGBT+
  • Nieheteronormatywne
  • Zakupy
  • LGBT - T

Dodaj cytat z książki Wychodzimy z ukrycia