Uczymy dzieci programowania. Przyjazny przewodnik po programowaniu w Pythonie

Bryson Payne Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Programowanie na wesoło informatyka, matematyka
9788301197445
Wydawnictwo Naukowe PWN
nauka programowanie Python
informatyka, matematyka
9788301197445
Programowanie na wesoło
nauka programowanie Python

Umiejętność programowania jest bardzo ceniona w dzisiejszych czasach i przyszłościowa, dlatego warto rozwijać ją jak najwcześniej. Można zacząć też w dowolnym momencie, gdyż jak przekonuje autor tej książki liczą się chęci i ćwiczenia, a programowania może nauczyć się każdy, dobrze się przy tym bawiąc.

Dr Bryson Payne to doświadczony profesor informatyki na Uniwersytecie w...

• Tradycyjne
  • Do kupienia