Phil M Jones Wydawnictwo: Amazon biznes, finanse
Negocjacje Sprzedaż Marketing
biznes, finanse
angielski
Negocjacje Sprzedaż Marketing

Tego audiobooka znalazłęm w aplikacji Storytel. Tytuł oraz krótki opis mnie zainteresował. Postanowiłem przesłuchać podczas urlopu. W formie audiobooka pozycja jest na prawdę krótka, trwa niewiele ponad godzinę.

Autor w książce przytacza wiele przykładów jak ważny jest odpowiedni dobór słów podczas komunikacji. Myślę, że wskazówki autora nie tylko muszą znaleźć...

Rozszerzona broszurka ze szkolenia dla sprzedawców. Przydatna chyba tylko, żeby zwracać uwagę na "magiczne" słowa telemarketerów i kończyć szybko rozmowę. Bo dobry sprzedawca ma jednak bardziej wysublimowane sposoby.

• Psychologia/Ekonomia behawioralna
  • 2018