Skaza

Patronat LC
Robert Małecki Cykl: Bernard Gross (tom 1) kryminał, sensacja, thriller 567 str.
Czwarta Strona
kryminał, sensacja, thriller
kryminalne zagadki literatura polska policja polski kryminał prowincja śledztwo tajemnica zbrodnia

Czwarta Strona
kryminał, sensacja, thriller

Porównaj ceny i

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Coś więcej niż kryminał

43 Link do recenzji

No i to by było na tyle z mojej przygody z panem Maleckim. Książka mnie kompletnie nie porwała, akcja toczyła się bardzo powoli i tak naprawdę nie rozkręciła się aż do ostatniej strony.

Moje pierwsze spotkanie z tym autorem i na pewno nie ostatnie. Super napisana wątki fajnie ze sobą połączone. Śledztwo z przed lat i nowe morderstwo wszystko ze sobą fajnie zgrane w dodatku komisarz sam przeżywa to co stało się 10 lat wcześniej. Polecam

Znakomity kryminał. Nie ma bieganiny i strzelaniny, seryjnych morderców,a trup nie ściele się gęsto. Jest zagadka z przeszłości i klasyczny motyw zbrodni. Jest też klimat małego miasteczka i intrygujący główny bohater. Bernard Gross bardzo przypadł mi do gustu, chyba głównie dlatego, że w odróżnieniu od wielu znanych detektywów, jest porządnym człowiekiem ;) Wątek...

Polecam. Dobrze się czyta. Fabuła sprawnie idzie do przodu przeplatana watkami z przeszłości, choć był moment, ze przez chwilę pogubiłam się w wątku (ale to pewnie moja wina, bo ja nigdy nie mogę zapamiętać imion bohaterów). Cieszę się, ze to seria, bo na pewno sięgnę po następna.

" Skaza" Roberta Małeckiego to dość specyficzny kryminał, mający po trosze cechy powieści obyczajowej jak i dramatu społecznego. Chyba największą jej zaletą jest po prostu jej zwyczajność,ten małomiasteczkowy klimat gdzie wszyscy się znają, ale czasem pod powierzchnią spokoju buzuje niczym w kotle. Powieść poprowadzona jest dwutorowo, obie historie choć przedstawione w...

Na półkach: , , , ,

Kryminał. Bardzo poprawny kryminał. Ponieważ jest to chyba jego pierwsza książka (?)nie ma w niej nic zaskakującego,ani zbytnich ochów i achów. Natomiast ma wszystko co klasyczny kryminał z wątkiem obyczajowym powinien mieć :) i życie prywatne głównych bohaterów i główny śledczy z problemami i dwie płaszczyzny czasowe: teraźniejszość i przeszłość i dobre śledztwo. To była...

Super. Domyśliłam sie części zakonczenia, ale i tak warto bylio przeczytać

Świetny kryminał, wciąga i chce się go czytać w każdej wolnej chwili, to właśnie cenię w książkach ;)

Arcydzieło! Wciąga od pierwszej do ostatniej strony! Taki powinien być polski kryminał! Super. Polecam!

staranność i finezja języka w zmyślnie poplątanej intrydze, tylko adrenaliny brak, całość snuje się i snuje ...

Dyskusje

1 907