rozwiń zwiń

Legendy i opowieści sandomierskie

Okładka książki Legendy i opowieści sandomierskie
Andrzej Juliusz Sarwa Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu baśnie, legendy, podania
baśnie, legendy, podania
Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
2012-01-01
2012-01-01
Sandomierz

Ciekawe opowiastki, szybko się czyta. Kiedyś Sandomierz był bardzo ważnym miastem w naszym kraju, dziś z czasów świetności pozostały tylko legendy i opowieści. Warto się z nimi zapoznać.

Dodaj cytat z książki Legendy i opowieści sandomierskie