Dyskusje o książce Czerwony smok

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Seriale na podstawie książek/książki na podstawie seriali
 Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów  Gambit królowej Gambit królowej
3 lata temu
Jakiej książki ze swojej biblioteczki NIGDY nie sprzedacie, nie oddacie:)
Żadnej z serii Harry Potter  Harry Potter i Kamień Filozoficzny Harry Potter i Kamień Filozoficzny Po za tym :  Ania z Zielonego Wzgórza Ania z Zielonego Wzgórza  Sputnik Sweetheart
19435
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2015)
Wczorajsze "łupy": z biblioteki:  Zamknięte pokoje Zamknięte pokoje  Tamte cudowne lata Tamte cudowne lata  Ostatnia wola Sonji Ostatnia wola Sonji
8 lata temu
wymienię/sprzedam (III kwartał 2013)
wymienię/sprzedam:  Księga wszystkich dusz. Tom 1: Czarownica  Gra w pochowanego  Wirus  Strażnicy Nirgali 3. Korona Mandalich  Niewidzialni. Tajemnica Misty Bay  Dziecko księżyca  Elyria. Polowanie na czarownice
10 lata temu
Jaki horror/kryminał polecacie na pochmurne letnie dni ??
Gdy za oknem deszcz i chłód, dla mnie to zawsze idealna pogoda na kryminał w fotelu pod kocykiem :) A już najlepiej z Shelockiem Holmesem :) Mój ulubiony kryminał to "Pies Baskervillów". Chociaż po przeczytaniu po raz dziesiąty, znam książkę na wylot, to atmosfera, język i bohaterowe tej książki sprawiają, że wracam do niej jak do ukochanego miejsca. To jak spacer we mgle...
10 lata temu
wymienię/sprzedam (II kwartał 2013)
Sprzedam:  Kuchnia żydowska Balbiny Przepiórko. Wiadomość na priv.
Pokazuje 6 z 9
Zobacz kolejne