Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.80 zł

Wysłuchaj mnie

Kristen Proby Wydawnictwo: Amber Cykl: Pokusa (tom 1) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Listen to Me
2018-08-09
Gabriela Iwasyk
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
restauracja muzyka na żywo gwiazdor rocka romans miłość

W kategorii romans to jedna ze słabszych pozycji które jak dotąd przeczytałam, zdecydowanie czegoś brakowało. Książka jest po prostu nudnawa, brak akcji, pomysłu, dziecinne zachowanie bohaterki. Mehhh -ode mnie.

Co mogę powiedzieć o "Wysłuchaj Mnie"?

Książka niewymagająca, bez szalonych zwrotów akcji i tajemnic. Po prostu przyjemna lektura na wieczór — dla relaksu, żeby oderwać się od rzeczywistości. Jeśli ktoś tego oczekuje od tej pozycji nie powinien się zawieść, jeśli szuka bardziej "wyszukanego" romansu to może odczuć niedosyt.

"Wysłuchaj mnie "to druga i ostatnia zdecydowanie przeczytana przeze mnie książka Kristen Proby.

Książka opowiada historię pięknej Addison Wade . Prowadzi ona wraz ze swoimi równie atrakcyjnymi przyjaciółkami Cami, Kat , Riley i Mia niezwykle modna i popularna restauracje Pokusa.

Addie wpada na pomysł ,żeby przyciągnąć więcej klientów fajnym pomysłem będzie...

Popieram niektóre opinie poprzedniczek.. czegoś ewidentnie tu brakowało.. zbyt szybko się czytało, bez jakichkolwiek emocji, w niektórych momentach robiłam przerwy, bo lekko zawiewało nudą.

Czegoś mi brakowało. Nie wiem dokładnie czego, może dreszczyku emocji, może trochę więcej jakiejś akcji lub zaskakującego zwrotu akcji. Przyjemnie się czytało ale nie zawładnęła moimi myślami, trochę się chwilami nudziłam.

Addison jest właścicielką restauracji Pokusa razem ze swoimi 4 przyjaciółkami.  Ma wszystko, jest piękna i najlepsze przyjaciółki które traktują się jak siostry. Jednak ma pecha co do mężczyzn.  Przyciąga samych rockmanów jednak nie są jej wierni i po drugiej szansie,  znowu ją ranią.  Obiecuje sobie, że nie będzie zadawać się z takimi mężczyznami.  Jednak to postanowienie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , , ,

Zajebiście zabawna jest ta książka. Akcja gdy Jake został zatrudniony przez Addison i przyszedł pierwszego dnia do pracy: MIODZIO!
Naprawdę przyjemnie się to czytało, choć nie przepadam za książkami, w których głównym bohaterem jest muzyk, jakoś przeważnie mnie to denerwuje, ale akurat Jake był całkiem fajnym głównym bohaterem, więc nie męczyłam się czytając to.
Nie mam za...

Całkiem przyjemna książka, idealna na odstresowanie się po dniu w pracy, czy też na jesienny wieczór. Dość szybko się czyta, lekka, napisana przystępnym językiem, aczkolwiek raczej bez jakiegoś głębszego dna - nie poruszyła we mnie "tych" emocji. Natomiast kiedy szukamy czegość na umilenie wieczoru, niekoniecznie kiedy szukamy tego rollercoasteru emocji, na pewno idealnie...

Na półkach: , , , , ,

Kolejna książka romantyczna na poprawę humoru :) Ja polecam, ponieważ autorka świetnie piszę, historia jest wciągająca a główni bohaterowie fantastyczni :)

Jakiś czas temu widziałam tą książkę na półce w księgarni, ale patrząc na tą tandetną okładkę odechciało mi się kupowania jej i to był mój błąd, bo jak to mówią "nie oceniaj książki po okładce" i to racja. Muszę przyznać, że bardzo dobrze bawiłam się czytając. Przez większość czasu było słodko, momentami aż mdląco słodko, ale chyba tego mi było trzeba, czułam rodzące się...

• 2018
  • E-book