Wspomnienia wilnianina (1925-1946)

Kazimierz Czyrkowski Wydawnictwo: Marpress biografia, autobiografia, pamiętnik
Marpress
Wilno gawędy legendy wileńszczyna Kresy Kresy Wschodnie AK Wojsko Polskie Antokol Kresowiacym Przesiedleńcy Repatrianci
biografia, autobiografia, pamiętnik
2009-01-01

Książka przeniosła mnie w miejsca które znam z lat młodości. W Bieszczadach byłem w wojsku w tatach 50-tych. Bardzo dobrze przedstawione miejsca i życie na wschodnich terenach Polski. Polecam z całego serca.

Dodaj cytat z książki Wspomnienia wilnianina (1925-1946)