Hashtag

Porównaj ceny i

Tyle razy obiecywałem sobie, że przestanę czytać Mroza. Trzeba trzymać się postanowień.

Powieść, która została mi polecona, a która zraziła mnie do Remigiusza Mroza. Dość porwane, w dużej mierze nawet wciągające, ale z bardzo dziwnym zakończeniem. Czytelnik wprost zostaje z niczym. Chyba raczej nie warto.

Bardzo wciągająca lektura jak to z książkami Mroza. Końcówka jednak zawiodła - chyba zbyt przekombinowana i wystudiowana - czegoś zabrakło...

Mam za sobą kilka książek autorstwa Remigiusza Mroza, łącznie z serią, która mnie kupiła, czyli Forstem i pięciu książkach o jego perypetiach. “Hashtag” próbowałam już przeczytać w minione wakacje w e-booku, ale jakoś nie wyszło, bo wypady, bo rozjazdy… Teraz wypożyczyłam audiobooka z biblioteki. No i szczerze mówiąc, gdyby nie był to audiobook, to chyba porzuciłabym...

Początek historii bardzo fajny, potem robi się nudno, i nudno. Miało się fajnie kończyć ale też nie jest to coś wyjątkowego. Takiego Mroza nie polecam, zwłaszcza na start z tym autorem bo można się odbić a przecież napisał wiele świetnych książek po które warto sięgnąć.

Książka, która bardzo chciała wprowadzić czytelnika w błąd. Zamiast zaskoczenia odczuwałem jednak natychmiastową potrzebę wywrócenia oczami.

Podoba mi się, jak większość przeczytanych przeze mnie książek Mroza. Co najbardziej interesujące - bywały chwile, w których nie wiedziałam, czy mam do czynienia z prawdziwymi zdarzeniami, czy tylko alternatywą, fantazją na temat. Ciekawe doświadczenie, polecam.

dziadostwo jak nwm co
taki mrozik popularny ale jego styl i fabuly do mnie nie przemawiaja
a watek wiekszej tesy , żenujący
zamiast dac nadzieje i wesprzec osoby troszke wieksze(zeby nie mowic grube)
to ja na ich miejscu czytaja to -zdołowałabym sie jeszzcze bardziej

Pierwszy kontakt z Mrozem, kompletnie nie potrafiłem się wciągnąć, przebrnąłem do połowy. Może.

“Hashtag„ Remigiusza Mroza to powieść, która wzbudziła we mnie wiele emocji, niestety nie były one pozytywne.
Powieść opowiada historię Tesy, otyłej kobiety (wspominam o tym, bo autor przedstawił to już nie jako cechę wyglądu, a charakteru i uwierzcie mi ani na moment o tym nie zapomnicie), która pewnego dnia dostaje wiadomość, że czeka na nią paczka, której się nie...

Dyskusje

6 193