Hashtag

Patronat LC
Remigiusz Mróz
kryminał, sensacja, thriller 424 str.
2018-07-18
2018-01-01
Czwarta Strona
kryminał, sensacja, thriller
internet kłamstwo literatura polska media społecznościowe mistyfikacja niebezpieczeństwo poszukiwanie szczęścia samotność szantaż thriller wyobcowanie zaginięcie

Kup książkę

Świetnie prowadzona fabuła. Autor bardzo się postarał, akcja dzieje się raz w jednej, raz w drugiej płaszczyźnie czasowej, narracja też jest prowadzona w różny sposób. Intryga też bardzo dobrze przemyślana, są momenty, że nie wiemy co jest prawdą a co iluzją czy urojeniem bohsterki.

Miało być fajnie, wyszło jak zwykle. W tej książce nic się nie klei. Fabuła jest rozrzucona po wszelkich możliwych kątach. Bohaterowie? Czuję, jakbym nic o nich nie wiedziała. Tzn. Tesa jest otyła i się poci (o czym wspomina co kilka stron), Krystian biega i jest wykładowcą na Koźminie, a Igor... no jest mężem Tesy. To jest cała wiedza, jaką posiadam o bohaterach tej powieści, ...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawie prowadzona fabuła jednak zakończenie za bardzo zalatuje mi Deus ex machina.

nuda, beznadziejnie napisana

Ciekawa, zaskakująca, dająca do myślenia

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tej książki. Początek intrygi genialny. Z czasem akcja staje się tak skomplikowana, nie wiadomo, co jest prawdą, co iluzją, co jest współczesnością a co wspomnieniem. Ja w pewnym momencie pogubiłam się. Ta ilość osób, która występuje w tle też zaciemnia główny wątek.
Tajemnicza fabuła z wieloma niedopowiedzeniami prowadzi...

Ciekawa, wciągająca. Do samego końca nie wiadomo co jest prawdą, a co iluzją. Zakończenie zaskakuje.

Książka sama w sobie nie była zła, jednak to nie Remigiusz Mróz, do którego przywykłam.

Wciągająca, sa momenty kiedy czytelnik jest równie zagubiony co główna bohaterka. Zaskakująca końcówka daje mały niedosyt i pozostawia kilka niewyjaśnionych kwestii.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje