Współczesna filozofia matematyki. Wybór tekstów

Roman Murawski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN filozofia, etyka
Wydawnictwo Naukowe PWN
filozofia matematyki matematyka filozofia współczesna filozofia współczesna matematyki historia matematyki
filozofia, etyka
2002-01-01

Wspaniała, nie widzę lepszej pozycji, przynajmniej w języku polskim. Autor Pan Prof. Dr hab Roman Murawski jest wybitnym autorytetem w dziedzinie filozofii matematyki. To po prostu wybitny CZŁOWIEK. Nie chcę więcej pisać, ponieważ Jego autorytet jest NIEPODWAŻALNY!
B. M. B. Pietrzak.

Ten opis (recenzja?) jest kopią tylnej strony okładki, czy to nie naruszenie praw autorskich? Jestem w kontakcie z autorem książki i nie omieszkam Pana Profesora o tym fakcie niezwłocznie powiadomić. Jeżeli nie będzie reakcji że strony "Lubimy Czytać", to c.d.n. Ostrzegam (na razie). To jest po prostu brak autoryzacji,że o kompetencji "autora" tej żenady nie wspomnę....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Matematyka/Logika
  • Filozofia/Metodologia
  • Może kiedyś

Dodaj cytat z książki Współczesna filozofia matematyki. Wybór tekstów