Danusia ze Lwowa. Wspomnienia Danuty Kominiak

Magdalena Czerwiec-Pichlińska Wydawnictwo: Dom Spotkań z Historią Cykl: Historia Mówiona Dzieciom (tom 1) biografia, autobiografia, pamiętnik
Danusia ze Lwowa
9788362020966
Dom Spotkań z Historią
historia Lwów
Danusia ze Lwowa
Historia Mówiona Dzieciom (tom 1)
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788362020966
historia Lwów

Historia trudnego i smutnego okresu przedstawiona w sposób przystępny dzieciom i okraszona cudownymi akwarelami autorstwa Pana Krzysztofa Zięby. Liczę na to, że Archiwum Historii Mówionej nie poprzestanie na tej jednej publikacji.

• Literatura dziecięca
  • 52 w 2018