Femme. Parafraza z pamięci

Mamiko
poezja uczucia pisanie
poezja
poezja uczucia pisanie
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

W „Femme. Parafrazie z pamięci” większość wierszy mimowolnie, tematycznie zahacza o sam tekst, poetycką produkcję, akt twórczy, środowisko literackie, interpretacyjne procesy dokonujące się w głowach krytyków i czytelników, osadzenie w literackich strukturach, o samo wydawanie książek – ze zbitej masy myśli tworzy się przedmiot z papieru o nadanym numerze ISBN.

Biorąc pod...

więcej mniej