Niezbędnik Inteligenta, Krótka historia demokracji

Polityka
demokracja polityka
czasopisma
demokracja polityka

Czasy są takie, że w zasadzie już nie wypada wymawiać się niehumanistycznym wykształceniem i tłumaczyć się w ten sposób z nieznajomości ustroju państwa czy też ustrojów grupy państw, w których się żyje. Pozostaje się dokształcić, jeżeli nie zanim, no to przynajmniej podczas gdy zabiera się głos w tych sprawach.
No więc się dokształcam i wszystkim bardzo polecam, nawet...

• 2018
  • Czasopisma cyfrowo