BLW Bardzo Lubię Wcinać

Monika Życka Wydawnictwo: Monika Życka poradniki dla rodziców
Monika Życka
dziecko karmienie odżywianie dzieci niemowlę przygotowanie posiłku dieta
poradniki dla rodziców
dziecko karmienie odżywianie dzieci niemowlę przygotowanie posiłku dieta

BLW jest metodą rozszerzania diety niemowląt. Metoda ta polega na zaufaniu dziecku w wyborze jedzenia. Co to oznacza? W skrócie: maluchowi dajesz na talerzu marchewkę, groszek i kalafiora, a dziecko samo wybiera co i w jakiej ilości zje. Kontrowersyjne? I tak, i nie. Chyba każdy z Nas nie lubi, gdy ktoś wpycha mu na siłę jedzenie, więc dlaczego chcemy to robić własnym...

Dodaj cytat z książki BLW Bardzo Lubię Wcinać