Teatr z Lassem i Mają

Okładka książki Teatr z Lassem i Mają
Martin WidmarkHelena Willis Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai teatr
teatr
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai
LasseMajas Teaterbok
Zakamarki
2018-04-11
2018-04-11
Barbara Gawryluk

Okładka książki Nelly Rapp i księga czarodzieja Christina Alvner, Martin Widmark
Ocena 7,7
Nelly Rapp i k... Christina Alvner, M...
Okładka książki Tajemnica mody Martin Widmark, Helena Willis
Ocena 7,6
Tajemnica mody Martin Widmark, Hel...

W opinii nauczyciela:
- świetny pomysł, dzięki któremu można zorganizować szkolną trupę teatralną wśród najmłodszych dzieci,
- oprócz rozpiski dialogów są również informacje o scenografii, a to duże ułatwienie w organizacji wydarzenia,
- jest też zupełnie nowa propozycja przygód, która wcześniej nie była publikowana.
Mam jednak "ale":
- wszystkie cztery propozycje są dość wartkie, a książkowe wersje są bardziej rozbudowane,
- szkoda, że zaproponowano tylko cztery przygody młodych detektywów z Valleby, ponieważ inne historie są również arcyciekawe!

Reasumując, dobrze mieć w szkolnej bibliotece "Teatr z Lassem i Mają", ponieważ może posłużyć nie tylko do propagowania świetnej serii książek dla dzieci, zaangażować dzieciaki do kulturalnych wydarzeń, ale zainspirować do "przeróbki" innych, ulubionych, części przygód detektywów.

Więcej "ochów" na:

W opinii nauczyciela:
Mam jednak "ale":
- wszystkie cztery propozycje są dość...

Dodaj cytat z książki Teatr z Lassem i Mają