Inne i wspólne. Trzydzieści pięć lat francuskiej filozofii

Michał Krzykawski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Konkurs o Nagrodę im. Barbary Skargi filozofia, etyka
9788301192686
Wydawnictwo Naukowe PWN
filozofia, etyka
9788301192686
Konkurs o Nagrodę im. Barbary Skargi

Okładka książki Teksty drugie nr 5 / 2019 Sławomir Buryła, Katarzyna Chmielewska, Przemysław Czapliński, Michał Krzykawski, Tomasz Z. Majkowski, Mikołaj Marcela, Filip Mazurkiewicz, Rafał Nahirny, Redakcja pisma Teksty Drugie, Magdalena Rembowska-Płuciennik, Dorota Samborska-Kukuć, Steven Shaviro, Andrzej Skrendo, Stefan Treugutt, Sobol Valentyna, Adrianna Zabrzewska
Ocena 0,0
Teksty drugie ... Sławomir Buryła, Ka...