Unf*ck yourself. Napraw się!

Okładka książki Unf*ck yourself. Napraw się!
Gary John Bishop Wydawnictwo: Insignis poradniki
poradniki
Unfu*k Yourself: Get Out of Your Head and into Your Life
Insignis
2018-02-28
2018-02-28

Książka po jaką czasem naprawdę trzeba sięgnąć. Niby banały - słyszane wielokrotnie zdania, prawdy mówione przez coach'ów na całym świecie... a jednak przeczytane w odpowiedniej chwili mogą podnieść na duchu czy zmienić czyjeś życie na lepsze. To książka, do której powinno się co jakiś czas wracać, bo choć wiadomo, że trzeba "żyć! działać! dążyć do celu!" to jednak często te przesłania przeczytane raz nic nie dają. O tym trzeba sobie stale przypominać, by to zadziałało naprawdę.

Ode mnie jeszcze duży plus za przystępny język, jakim jest napisana ta książką. Wchodziła jak złoto!

Nie jest to książka przełomowa, ale można kilka rzeczy przemyśleć po jej przeczytaniu.

wydaje mi sie, ze ja juz wyroslam z tych ksiazek

wydaje mi sie, ze ja juz wyroslam z tych ksiazek

Treść tej książki to same oczywistości, na które często człowiek pozostaje ślepy. Słyszymy te banały w kółko, ponieważ nie są one przypadkowe - to pewne prawdy życiowe, których człowiek nie zrozumie i nie zastosuje w praktyce, jeśli nie będzie gotowy, choćby podane były na złotej tacy.
W innym momencie życia - banał i nuda, lektura we właściwym czasie może natomiast umocnić i upewnić, co do obranego kierunku.
Chłonęłam każdą stronę, jakby to była prawda objawiona, mając jednocześnie świadomość, że wszystko to było mówione i wiadome od zawsze, lecz ja po prostu rozumiałam i odczuwałam to inaczej.
Bardzo dobry, konkretny poradnik - duży plus za wstawki z klasyki filozofii!

bardzo niezła

bardzo niezła

To jest mój strzał w dziesiątkę. Facet pisze tak, że aż chcę go czytać. Pisze konkretnie, bez udziwnień i zawijasów myślowych. Polecam dla początkujących czytelników.

Takie pitu pitu: idz na siłownię, pij dużo wody, wyjdz do ludzi, zmień cos ....kurtyna ! Banał goni banal

Książka pokazująca, jak wiele zależy od nas samych. W treści możemy wywnioskować, jak dużą rolę w naszym życiu odgrywa auto sabotaż. Treść zachęca do rozpoczęcia zmian od siebie. Polecam dla ludzi, którzy rozumieją istotę tytułu ,,naprawiania się'.

Mam kłopot z tymi wszystkimi poradnikowo-naprawczymi książkami. Po prostu mam wrażenie, że one ciągle powielają te same treści. Czyli jednym słowem nic nowego i odkrywczego w tej nie ma. Na plus zapisuję, że autor ma prosty i dosadny język, nie ma tutaj takiego "jęczenia" i "użalania" się nad sobą czy sytuacjami życiowymi i mi to bardzo pasuje. Dlatego 5 gwiazdek a nie 3.

Mam kłopot z tymi wszystkimi poradnikowo-naprawczymi książkami. Po prostu mam wrażenie, że one ciągle powielają te same treści. Czyli jednym słowem nic nowego i odkrywczego w tej nie ma. Na plus zapisuję, że autor ma prosty i dosadny język, nie ma tutaj takiego "jęczenia" i "użalania" się nad sobą czy sytuacjami życiowymi i mi to bardzo pasuje. Dlatego 5 gwiazdek a nie...

Mogę ci streścić tą książkę w kilku zdaniach. Jeśli sam się za siebie nie weźmiesz, nikt tego za ciebie nie zrobi. Jeśli sam nie zaczniesz działać, twoje życie magicznie się samo nie zacznie zmieniać. Miej głęboko gdzieś to co myślą inni i po prostu leć po swoje.