Skończ z tym sh*tem!

Stop Doing That Sh*t. End Self-Sabotage and Demand Your Life Back
poradniki
Olga Siara

Lanie wody.

To jest tak irytująca, psująca humor, totalnie o niczym książka! Nie polecam!

Jak zapewnia autor - realna, autentyczna wiedza przekazana w łatwy, przejrzysty sposób z ciekawym przełożeniem na codzienność.
Ciekawa forma przekazu, super poradnik. Dla osób zagubionych, szukających odpowiedzi na pytanie poruszone w książce - lektura wręcz idealna.

Witajcie, kolejny tydzień dobiega końca, więc czas na książkę. Dziś książka „skończ z tym shitem” Garego Johna Bishopa.
Przestań uprawiać autosabotaż i upomnij się o własne życie. Brzmi podtytuł tej książki. Autor wpadł na napisanie tej książki po zadaniu sobie pytania:, dlaczego moje życie tak wygląda jak wygląda? Pierwsze trzy rozdziały książki są formą wstępu do tego,...

Koncepcja przedstawiona w tej książce daje do myślenia. Polecam ją przeczytać zaraz po pierwszej książce Pana Bishopa

Tak jak pierwszy jego poradnik Unf*ck yourself. Napraw się!
Dobry,szybki w przystępny sposób napisany, trafi do każdego!
Zawsze można do niego wrócić, nie jest to specjalistyczny poradnik ale raczej nie taki był zamysł autora.
Taka piguła motywacyjna i tak ja ją traktuję!
Dla mnie mega plus że audiobooka czytał Jarosław Boberek, petarda!

Właściwie książka nie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Mam wrażenie, jakby była powtórzeniem już istniejących, jaka różnica? Oczywiście autor wtrąca własne komentarze do ważnych, życiowych spraw. Prawdą jest, że jedyne, co nas blokuje w działaniu to przeszłość, i niemiłe przeżycia, ale trzeba o nich zapomnieć, i żyć tym, co dzieje się dziś.

Rzeczywiście lektura w sam...

Książkę kupiłam po obejrzeniu wywiadu z autorem, wywiad zrobił na mnie wow, kupuje książkę! Książka daje do myślenia ale to chyba nie to czego oczekiwałam. :)

Ta książka to dużo lepsza kontynuacja pierwszej części "Unf*ck yourself". Jest to rozwinięcie tematu, który w pierwszej zainteresował mnie najbardziej, a został w niej zaledwie "liźnięty", a mianowicie temat wewnętrznych sabotażystów. Nie będę ukrywać - jeśli chcesz z niej wycisnąć dla siebie jak najwięcej, musisz przygotować się, że to, czego się dowiesz o sobie (o ile...

No cóż, to nie była najlepsza książka, tyle tylko że się szybko czytało i w sumie nic więcej.

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • Poradniki
  • Psychologia
  • Chcę w prezencie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Skończ z tym sh*tem!