Stefek Burczymucha

Okładka książki Stefek Burczymucha
Maria Konopnicka Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Kołysanki rymowanki literatura dziecięca
10 str. 10 min.
10 min.
dla dzieci Stefek Burczymucha Maria Konopnicka

Okładka książki Na jagody Maria Konopnicka, Katarzyna Minasowicz
Ocena 6,0
Na jagody Maria Konopnicka, K...
Okładka książki Proszę państwa, oto miś. Najpiękniejsze wiersze dla dzieci Jan Brzechwa, Aleksander Fredro, Stanisław Jachowicz, Maria Konopnicka, Urszula Kozłowska, Julian Tuwim
Ocena 8,0
Proszę państwa... Jan Brzechwa, Aleks...
Okładka książki Zabawianki Agnieszka Frączek, Danuta Gellnerowa, Maria Konopnicka, Joanna Papuzińska, Marcin Przewoźniak, Małgorzata Strzałkowska, Julian Tuwim
Ocena 9,7
Zabawianki Agnieszka Frączek,&...
Okładka książki Wybór nowel Maria Konopnicka, Bolesław Prus, Henryk Sienkiewicz
Ocena 8,0
Wybór nowel Maria Konopnicka, B...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Klasyka to klasyka. Stefek niczym Samochwała się przechwala i... ośmiesza. Uwielbiam!

Do pewnych bajek czuje się sentyment. Tak właśnie jest ze Stefkiem Burczymuchą.

Do pewnych bajek czuje się sentyment. Tak właśnie jest ze Stefkiem Burczymuchą.

Ponownie czytam tę ulubioną książeczkę moich dzieci,

1999

nie ma to jak znane bajki

nie ma to jak znane bajki

Na półkach: , , , ,

piękne kolorowe, mocno kontrastowe ilustracje. Trzymiesięczna córka bardzo zainteresowana

Ach ten Stefek!
Znacie takich Stefków może, co tylko w buzi (gębie) mocni? Cóż... ja znam. Żeby to tylko jednego, ale ja znam ich całą masę.
Hmmm, nie jestem jakaś wojująca ale ale przyznać muszę, że u mężczyzn to dość popularne - takie przechwałki. :) PANOWIE!
6/10

Ach ten Stefek!
6/10

Wiersz mojego dzieciństwa. Dynamiczny, przyjemne rymy i z morałem. Oczywiście polecam.

Po tylu latach wciąż znam ją na pamięć.

Po tylu latach wciąż znam ją na pamięć.

Czytane bardzo, bardzo dawno temu a pamiętane do dziś, czyli klasyka dziecięcej poezji:-)

Dodaj cytat z książki Stefek Burczymucha