Stefek Burczymucha

Maria Konopnicka Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Kołysanki rymowanki literatura dziecięca
2018-01-01
1964-01-01
Zielona Sowa
dla dzieci Stefek Burczymucha Maria Konopnicka
literatura dziecięca
2018-01-01
Kołysanki rymowanki
dla dzieci Stefek Burczymucha Maria Konopnicka

Okładka książki Wiersze dla dzieci Władysław Bełza, Aleksander Fredro, Stanisław Jachowicz, Maria Konopnicka, Ignacy Krasicki, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki
7,0
Wiersze dla dz... Władysław Bełza,&nb...
Okładka książki Zimowe wiersze i baśnie Hans Christian Andersen, Jan Brzechwa, Jacob Grimm, Wilhelm Grimm, Maria Konopnicka, Julian Tuwim
8,0
Zimowe wiersze... Hans Christian Ande...
Okładka książki Paweł i Gaweł. Wiersze o dzieciach Jan Brzechwa, Aleksander Fredro, Stanisław Jachowicz, Maria Konopnicka
6,6
Paweł i Gaweł.... Jan Brzechwa, Aleks...
Okładka książki Moje pierwsze wiersze Maja Barska, Jan Brzechwa, Maria Konopnicka, Julian Tuwim
8,0
Moje pierwsze ... Maja Barska, Jan Br...

Ponownie czytam tę ulubioną książeczkę moich dzieci,
tym razem wnuczkom...
polecam

Ponadczasowy.

nie ma to jak znane bajki

Na półkach: , , , ,

piękne kolorowe, mocno kontrastowe ilustracje. Trzymiesięczna córka bardzo zainteresowana

Ach ten Stefek!
Znacie takich Stefków może, co tylko w buzi (gębie) mocni? Cóż... ja znam. Żeby to tylko jednego, ale ja znam ich całą masę.
Hmmm, nie jestem jakaś wojująca ale ale przyznać muszę, że u mężczyzn to dość popularne - takie przechwałki. :) PANOWIE!
6/10

Wiersz mojego dzieciństwa. Dynamiczny, przyjemne rymy i z morałem. Oczywiście polecam.

Po tylu latach wciąż znam ją na pamięć.

Czytane bardzo, bardzo dawno temu a pamiętane do dziś, czyli klasyka dziecięcej poezji:-)

Choć książkę tę czytałam baardzo dawno temu, to muszę przyznać, że jeszcze co nieco z niej pamiętam ;) Książka bardzo zabawna, super się ją czyta, co prawda jest trochę dla młodszych czytelników, jednak polecam ją nawet tym trochę starszym :)

Postanowiłam dodać do swojej biblioteczki na LC książki ze swojej półki z dzieciństwa. Niby dawno, niby już wiek nie ten do bajek, ale są to naprawdę dobre książki, które nas skłoniły do pokochania czytania. Teraz - rozkochują w sobie najmłodsze pokolenie.
Ta akurat książeczka była jedną z moich ulubionych. Zwracała uwagę na dom, mamę i ciepło rodzinne.
Cieszę się, że...

• Dzieciństwo