Kup teraz - 10 ofert w cenie od 18.80 zł do 22.40 zł

DRRR!! #8 (novel)

Ryohgo Narita Wydawnictwo: Kotori Cykl: Durarara!! (novel) (tom 8) fantastyka, fantasy, science fiction
Durarara!!
2018-01-17
2017-06-15
Tomasz Molski
Kotori
akcja komedia dramat light novel kotori
Durarara!!
Durarara!! (novel) (tom 8)
fantastyka, fantasy, science fiction
2018-01-17
Tomasz Molski
akcja komedia dramat light novel kotori

Pierwszy tom, z który z konieczności poznania dalszych losów bohaterów Durarara!! natychmiast, zaczęłam czytać po angielsku. Na początku trochę ciężko szło, ale spokojnie 70% tekstu można bezproblemowo zrozumieć i przejmować się brakiem znajomości niektórych słówek (mówię to z perspektywy osoby, która zna angielski na poziomie B1).
Ale przechodząc do samej książki, Durarara...

• Light Novel
  • Chcę w prezencie
  • Literatura faktu/Biografia
  • 2019
  • Literatura zagraniczna
  • Psychologiczny
  • Książki do kupienia

Dodaj cytat z książki DRRR!! #8 (novel)