Szalone życie Rudolfa

Joanna Fabicka Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Rudolf Gąbczak (tom 1) literatura piękna
2017-01-12
literatura piękna
2017-01-12
powieść polska

Dobra zabawa !!!

Książka dla każdego na "poprawę humoru" :) Jak dla mnie rewelacyjna, relaksująca i śmieszna. Płakałam ze śmiechu jak ją czytałam. Zakończenie nawiązujące że to nie koniec histori o Rudolfie. Pamietam jak czytał ją Malajkat w radiu i zawsze żałowałam, że taki krótki fragment (w jego wykonaniu ekstra). I taka myśl mnie nachodzi podczas czytania ile to autor lub co musi mieć w...

Czytałam tę książkę w podstawówce, czyli w momencie, kiedy byłam na nią zdecydowanie za młoda. Po latach stwierdzam, że to całkiem fajny i zabawny twór.

Ujmę to tak, ygh.

Zdecydowanie lepiej poznać Rudolfa, gdy ma się naście lat. P

Bardzo fajna książka

Czytałem drugi raz - poprzedni był 7-8 lat temu.
Można przeczytać, ale już tego efektu, który poprzednio miałem nie było - wtedy bym ocenił na 8 gwiazdek.

Rewelacyjna!! Zupełnie nie spodziewałam się, że tak mi się spodoba... Bo jak perypetie dojrzewającego 14-letniego chłopca mogą zainteresować kogoś kto nastolatkiem już dawno nie jest? Nic bardziej mylnego, nie wierzyłam dopóki sama nie przeczytałam. Już od samego początku zapowiadało się zabawnie i tak zostało do ostatniej strony! Świetna książka na poprawę humoru, trzeba...

Tak książka jest u mnie na dwóch wykluczających się listach. W gwiazdkach dostała "dobra", bo faktycznie taka mi się wydała. Ale wylądowała na półce "nie dałam rady", bo nie dałam... chyba jestem za stara i za cyniczna na tą pozycję. Szkoda że nie trafiłam na nią 20lat temu...

Na półkach: , , , , ,

Do tej książki powróciłam po latach, z radością stwierdzając, że Rudolf Gąbczak i tragikomedia zwana jego życiem bawią mnie nadal do łez. W zasadzie to śmiałam się na głos, czytając tą powieść w ponurej poczekalni pod gabinetem chirurga. Ta książka, obiecuję wam, uratuje każdy, nawet najgorszy dzień :) :D

Dyskusje

1 566