Twarz, szyja, dekolt. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca (AU.61.)

Okładka książki Twarz, szyja, dekolt. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca (AU.61.)
Barbara DrygasMarzenna Mrozowska Wydawnictwo: Nowa Era zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Nowa Era
2014-06-11
2014-06-11
kosmetologia egzamin technik usług kosmetycznych zabiegi

Okładka książki Dłonie stopy ciało Część 2 Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca Barbara Drygas, Marzenna Mrozowska, Mirosław Pióro, Regina Szpindor
Ocena 9,3
Dłonie stopy c... Barbara Drygas, Mar...
Okładka książki Dłonie, stopy, ciało. Część 1. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca Barbara Drygas, Marzenna Mrozowska, Regina Szpindor
Ocena 8,8
Dłonie, stopy,... Barbara Drygas, Mar...

Okładka książki Wstęp do kosmetyki. Podstawy anatomiczno-dermatologiczne w kosmetyce PKZ (AU.aa) Monika Grono, Marzenna Mrozowska, Aleksandra Salczyńska, Alina Sroka, Beata Woźnicka, Anna Zaborowska
Ocena 10,0
Wstęp do kosme... Monika Grono, Marze...

Bardzo pomocna książka. Zawiera bardzo dużo szczegółowych informacji z zakresu kosmetyki , fizykoterapii a także posiada algorytmy krok po kroku jak wykonać zabiegi kosmetyczne , masaże a także makijaż. Książka gwarantuje zdanie egzaminu. Dla mnie była bardzo pomocna.

Polecam wszystkim ten podręcznik. Jest on napisany w prosty sposób. Wszystkie pojęcia, słowa są wyjaśniony sposób dokładny, czytelny, zrozumiały. Książka jest bardzo przydatna do egzaminu AU.61 bardzo dobrze przygotowuje właśnie do tego egzaminu. W środku są także ilustracje, zdjęcia.

• Kosmetyka 💅💄
  • Nauki medyczne
  • Zdrowie, Dieta, Zioła, Uroda
  • Chcę w prezencie
  • Posiadam 📚📚📚📚📚

Dodaj cytat z książki Twarz, szyja, dekolt. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca (AU.61.)