Twarz, szyja, dekolt. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca (AU.61.)

Barbara DrygasMarzenna Mrozowska Wydawnictwo: Nowa Era zdrowie, medycyna
Nowa Era
kosmetologia egzamin technik usług kosmetycznych zabiegi
zdrowie, medycyna
kosmetologia egzamin technik usług kosmetycznych zabiegi

Okładka książki Dłonie stopy ciało Część 2 Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca Barbara Drygas, Marzenna Mrozowska, Mirosław Pióro, Regina Szpindor
9,3
Dłonie stopy c... Barbara Drygas, Mar...
Okładka książki Dłonie, stopy, ciało. Część 1. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca Barbara Drygas, Marzenna Mrozowska, Regina Szpindor
8,8
Dłonie, stopy,... Barbara Drygas, Mar...

Bardzo pomocna książka. Zawiera bardzo dużo szczegółowych informacji z zakresu kosmetyki , fizykoterapii a także posiada algorytmy krok po kroku jak wykonać zabiegi kosmetyczne , masaże a także makijaż. Książka gwarantuje zdanie egzaminu. Dla mnie była bardzo pomocna.

Polecam wszystkim ten podręcznik. Jest on napisany w prosty sposób. Wszystkie pojęcia, słowa są wyjaśniony sposób dokładny, czytelny, zrozumiały. Książka jest bardzo przydatna do egzaminu AU.61 bardzo dobrze przygotowuje właśnie do tego egzaminu. W środku są także ilustracje, zdjęcia.

• Kosmetyka 💅💄
  • Nauki medyczne