Dłonie, stopy, ciało. Część 1. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca

Okładka książki Dłonie, stopy, ciało. Część 1. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca
Barbara DrygasMarzenna Mrozowska Wydawnictwo: Nowa Era inne
inne
Nowa Era
2014-09-09
2014-09-09

Okładka książki Dłonie stopy ciało Część 2 Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca Barbara Drygas, Marzenna Mrozowska, Mirosław Pióro, Regina Szpindor
Ocena 9,3
Dłonie stopy c... Barbara Drygas, Mar...
Okładka książki Twarz, szyja, dekolt. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca (AU.61.) Barbara Drygas, Marzenna Mrozowska, Regina Szpindor
Ocena 9,3
Twarz, szyja, ... Barbara Drygas, Mar...

Polecam tę książkę każdej, która uczy się w zawodzie kosmetyczka. Książka zawiera bardzo dużo informacji, zdjęć, instrukcji krok po kroku jak robi się dany zabieg. Poza tym doskonale przygotowuje do egzaminu państwowego i szkolnego.

Dodaj cytat z książki Dłonie, stopy, ciało. Część 1. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca