Wszystko, czego pragnę

J. Daniels Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Alabama Summer (tom 2) literatura obyczajowa, romans
All I want
All I want
Alabama Summer (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Emilia Skowrońska

Książka lekka i szybko się ją czytało. Wywołała kilka sprzecznych emocji, ale rozumiem głównych bohaterów, tak myślę. I szkoda mi, że musieli tyle przejść i że jedno nie chciało całkowicie otworzyć się przed drugim. Jednak prawdziwa miłość przetrwa wszystko ♥️.

Bohaterami książki są Tessa oraz Luke. Luke przystojny policjant i łamacz serc... Tych dwoje tworzyło zgrany krótki związek, jednak wszystko się rozpadło przez dwie najważniejsze rzeczy. Pierwsza to fakt, że Luke mało mówił o swojej przeszłości, kim była Sara, dlaczego Luke nie potrafi kochać całym sercem, co takiego się wydarzyło, że mężczyzna nie chce być taki jak jego...

Szczerze to na początku trudni było mi się wciągnąć w te książkę. Rozkrecila się po przeczytaniu około 70 stron. Ale mimo to o tak była irytująca. Ale jakoś dotrwala do końca. Raczej bym nie przeczytała kolejny raz czy nawet gdyby była kontynuacją losów bohaterów.

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 8/10
Sposób pisania autorki:9/10
Okładka:7/10
Kreatywność:7/10

Uwielbiam pióro tej autorki!!!!
Polecam z całego serca, czyta się lekko i jest przezabawna. Uwielbiam postać Tessy :)

Rewelacja 😍 Tessa i Luke najlepsi

Tym razem poznajemy historię siostry Bena i Luka. Książka nawet mi się podobała, co prawda uważam, że tom pierwszy był lepszy, ale ten też warto przeczytać. Wkurzał mnie czasami swoim zachowaniem główny bohater, ale na końcu wszystko skończyło się tak jak lubię.

Na półkach: , , , ,

Nie wiem czemu po 1 części sięgnęłam po kolejną. Na prawdę nie wiem. Ta część jest jeszcze gorsza od poprzedniej. Mam wrażenie, że w tym samym czasie przeczytałam 2 różne książki, albo że bohaterowie mieli jakieś rozdwojenie jaźni. To jak szybko zmieniało się nastawienie Tessy i Luke'a było po prostu niemożliwe, a to jaka będzie ich reakcja na daną rzecz, była totalną...

Na półkach: , , , ,

Pierwszy tom Alabama Summer bardzo mi się podobał i bez wahania zabrałam się za Wszystko, czego pragnę. Czy to spotkanie było równie udane?

Pierwszy tom serii Alabama Summer był dla mnie totalnym rozczarowaniem, ale postanowiłam, że dam szansę kolejnym częściom, bo jak coś zaczynam, to lubię to kończyć. I choć druga część jest już o innych bohaterach, więc spokojnie mogłabym ją sobie odpuścić, to czułam, że będzie ona lepsza. Czy mój czytelniczy nos i tym razem miał rację? On bardzo rzadko się myli, więc miał...

Dyskusje

• 2018