Kup teraz - 12 ofert w cenie od 27.57 zł do 35.47 zł

Ikea na nowo. Zrób to po swojemu

Christine BailletIsabelle Bruno Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Relacja poradniki
Réinventer Ikea
Anna Rosiak
Grupa Wydawnicza Relacja
wnętrza dekoracje wnętrz urządzanie mieszkania kreatywne pomysły DIY zrób to sam
Réinventer Ikea
poradniki
Anna Rosiak

Okładka książki Wieczna radość. Ekonomia polityczna społecznej kreatywności Hans Abbing, Joanna Bednarek, Luc Boltanski, Isabelle Bruno, Neil Cummings, Diedrich Diederichsen, Isabelle Graw, Dušan Grlja, Ewa Majewska, Francis McGimsey Jason, Vlad Morariu, Yiannis Mylonas, Alexander Neumann, Matteo Pasquinelli, Patricia Reed, John Roberts, Gigi Roggero, Bojana Romic, Martha Rosler, Stevphen Shukaitis, Massimiliano Tomba, Marina Vishmidt, praca zbiorowa
0,0
Wieczna radość... Hans Abbing, Joanna...