10 mitów II wojny światowej

Bellona
II wojna światowa war mity historia historia nowożytna 1939 - 1945
historia
II wojna światowa war mity historia historia nowożytna 1939 - 1945

niby ciekawie poznać opinie drugiej strony ale książka bardzo uprzedzona i niezbyt obiektywna

„Jeśli przyjrzymy się zjawiskom, które legły w podstaw utrwalania się wyobrażeń wojny w masowej świadomości, stwierdzimy uderzającą niezgodność faktów z rozpowszechnionymi stereotypami”.

Ogromna ilość różnorakich publikacji czy medialnych doniesień, dotyczących sekretów i tajemnic, osnutych wokół wydarzeń i postaci II wojny światowej, świadczy niezbicie o tym, że mimo...

• Posiadam - Książki popularnonaukowe
  • Może przeczytam