Niewiadoma

Okładka książki Niewiadoma Marek Stelar
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Niewiadoma
Marek Stelar Wydawnictwo: Filia Cykl: Suder (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Suder (tom 2)
Filia
2018-02-21
2018-02-21
kryminał literatura polska niebezpieczeństwo nienawiść policjant wyścig z czasem zabójstwo zagadka kryminalna zemsta

Nie spodziewałam się, że Dariusz Suder przestał być policjantem. To nie oznacza jednak, że ma teraz ciszę i spokój. Nawet mieszkanie w domku nad jeziorem mu nie pomogło. Dobre połączenie tej książki z poprzednią częścią poprzez postać pani psycholog. Chociaż nie było całkowitego zaskoczenia tak jak w poprzedniej Niepamięci, lepiej mi się czytało. Mam wrażenie, że był lepszy rytm, nie było zastoju. Byłam zaintrygowana, co będzie dalej. I nie jestem zawiedziona. Nic tylko sprawdzać jak się potoczy życie Sudera.

Ogromnie polecam, po raz kolejny dobra i zaskakująca książka. Co prawda, jak w większości polskich kryminałów, bohaterem jest wyautowany policjant, jednak jego postać nie jest już klasycznie nakreślona. Nie jest to pokrzywdzony samotny kowboj, tylko mężczyzna, który próbuje się odnaleźć w nowej, dla siebie rzeczywistości. No i zagadka kryminalna też jest bardzo wciągająca

Bardzo porządnie napisana historia, jak zawsze u autora - elegancko, bez epatowania brutalnością, z dobrym pomysłem.

Kolejny dobry kryminał autora. Ciekawy, wciągający, trzymający w napięciu. Polecam

Bardzo dobry, emocjonujący i wciągający kryminał. Marek Stelar jak zwykle wykonał kawał świetnej roboty. Polecam, czytając tę książkę na pewno nie będziecie się nudzić!

Zdecydowanie lepszy niż pierwszy tom (dziwne wiem) , historia dość nietypowa , ciekawe wątki .Rozwój postaci na plus , i ochota na 3 tom ogromna

Skoro z ogromnym trudem przebrnąłem przez dialog dwóch panów jaki serwuje nam autor na początku książki (mając wrażenie że rozmawia ze sobą dwóch facetów wymagających bardzo specjalnej troski ze strony służby zdrowia)postanowiłem kontynuować swoją przygodę z tą lekturą. Pożałowałem.

I takiego Stelara chce się czytać! Poezja!

I takiego Stelara chce się czytać! Poezja!

Dobry kryminał, bardzo dobrze sie czyta. Główny bohater którego bardzo polubiłam jest rozbrajający że swoimi przemyśleniami, usmialam się. Niektóre wydarzenia poszły trochę liniowo ale... . Tom 3 czeka już na mnie w poczekalni. Polecam.

Pierwsze spotkanie z tym autorem uważam za całkiem udane. Szkoda, że zaczęłam od drugiego tomu, ale to nie zepsuło przyjemności czytania.
Historia wciągająca i wrażenia ogólnie na plus.

Historia wciągająca i wrażenia ogólnie na plus.