Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 51.72 zł

Niewiadoma

Patronat LC
Marek Stelar Wydawnictwo: Filia Cykl: Suder (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Filia
kryminał literatura polska niebezpieczeństwo nienawiść policjant wyścig z czasem zabójstwo zagadka kryminalna zemsta
Suder (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
2018-02-21

Druga część niczym nie ustępuje pierwszej. Cały czas jest utrzymany dobry, wysoki poziom. Ciekawa intryga, z jeszcze ciekawszym zakończeniem.

Dariusz Suder znowu w akcji. Tym razem jako eks-glina, policjant na emeryturze, Odpoczywając w swoim zacisznym domku poza Szczecinem, dowiaduje się, że jego znajoma pani psycholog- Milena może być podejrzana o morderstwo, a jednocześnie ślad po niej zaginął. To motywuje Sudera, aby wziąć sprawy w soje ręce i jak zwykle rozpocząć swoje własne śledztwo. Nie ma dostępu do...

Stelar uwodzi swoim kunsztem. Pisze jak nikt inny na naszym rodzimym poletku kryminalnym. Oby wena twórcza nigdy autora nie opuściła. We mnie ma wierną czytelniczkę.

dalsze losy Darka Sudera... No cóż... polubiliśmy się :). Całkiem zgrabna opowieść. Zaczyna sie "trzęsieniem ziemi" a potem jjuż po staremu :). Zaczynam trzecią część. Polecam

ZNAKOMITA!

Trzymająca w napięciu, niestandardowe zakończenie bardzo na plus. Bardzo wciągające rozmowy Sudera z przypadkowymi ludźmi, w których można było poczuć się jak bohater i chcieć dowiedzieć czegoś więcej.

Świetna książka! Przy pierwszym tomie opowieści o Suderze ("Niepamięć") narzekałam trochę na dłużyzny,ale tu jest niezłe tempo, nie ma chwili na nudę, bardzo dobry styl i język. Dobra historia opowiedziana tak,że ciężko się oderwać!

Dobrze się czytało. Chyba lepsza od pierwszej.

Darek Suder dalej w świetnej formie. Fajnie się czyta, ciekawa historia, wciąga (tak jak każda książka Stelara). Opisy miejsc i ludzi jak zawsze na najwyższym poziomie.

Na trzecią część muszę nabrać ochoty . Bo druga mi ją odebrała .

• 2019
  • 2018