Jasper Gibson Wydawnictwo: Simon & Schuster powieść przygodowa
przygodowa humor współczesna
powieść przygodowa
angielski
przygodowa humor współczesna

"Once the first coffee of the morning had worn off, he'd usually had enough of being alive."

Główny bohater jest naciągaczem, łamaczem serc, alkoholikiem, kłamcą. Mimo to w miarę czytania trudno jest się do niego nie przywiązać i nie zacząć go tak po ludzku lubić.

Podczas czytania towarzyszyły mi chichoty i nieustanne wybuchy śmiechu, a mimo to po zakończeniu wiem, że to...

Dodaj cytat z książki A bright moon for fools