Keela

Okładka książki Keela
L.A. Casey Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Bracia Slater (tom 2.5) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2018-01-28
Data 1. wydania:
2015-02-01
Sylwia Chojnacka
irlandia miłość humor rodzina romans seks zaręczyny szaleństwo konsekwencje decyzje

Jest git możecie czytać hahh

Jest git możecie czytać hahh

Książkę szybko się czyta i jest wciągająca. Przy niej się pośmiałam gdy dziewczyny z chłopakami założyli kto najwięcej zapakuje ciężarówkę. Nie będę spoilerować. Super mi się czytało. Polecam wszystkim przeczytać.

zabawna,fajnie się czyta

zabawna,fajnie się czyta

Na półkach: , , , ,

Keela Daley wciąż nie może uwolnić się od przeszłości. Stara się jej nie rozpamiętywać, bo chce się skupić na przeprowadzce i nowym życiu u boku narzeczonego. Keela niczego nie pragnie tak, jak spokoju, co jest bardzo trudne, kiedy za faceta ma się jednego z braci Slater.
Alec Slater kocha swoja dziewczynę i uwielbia ją zaskakiwać. Niestety nie przewidział jednak, że niespodzianka w dniu przeprowadzki zamieni dzień w prawdziwy koszmar.
Kiedy sprawy wymykają się spod kontroli, Keela musi podjąć ważną decyzję i zastanowić się, czy życie u boku nieprzewidywalnego Aleca jest spełnieniem jej marzeń.

I jednak się złamałam, przeczytałam tą krótką część mającą miejsce rok po wydarzeniach z Aleca i w sumie ta część nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia gdyby nie ostatnia scena, która bezpośrednio łączy się z kolejną częścią serii. Zaintrygowana sięgam po Kane'a.

Ta sama historia z innej perspektywy. Nasze obawy mogą się tak różnić.
Jak długo będziemy walczyć z tym, żeby być szczerym.

Ta sama historia z innej perspektywy. Nasze obawy mogą się tak różnić.
Jak długo będziemy walczyć z tym, żeby być szczerym.

Recenzja Keela

Keela to kontynuacja drugiej części Aleca autorki L.A Casey.

W tej części wracamy do Keeli która nie może zapomnieć o wydarzeniach z przed roku. Miewa z tego powodu koszmary,lecz nie chce się przyznać swojemu narzeczonemu Alecowi.

Właśnie mają przeprowadzać się do nowego domu,kiedy Keela zaczyna zastanawiać się czy w ogóle tego chce?Czy chcę wychodzić za mąż,kiedy ta wizja wzbudza w niej lęk ?

Na dodatek Alec ,który uwielbia ją zaskakiwać nie przewidział ,że niespodzianka którą przygotował w dniu przeprowadzki zaczyna przypominać koszmar.

Jaką decyzję podejmie Keela ?

Czy wybaczy Alecowi koszmarną niespodziankę ?

Książka krótka,lekka można się przy niej pośmiać jaki i troszkę posmucić. Dużo zwrotów akcji i zaskoczenia. Pokazuje niepewność i lęk który kłębi się kiedy mamy podjąć ważną decyzję.

Polecam tę książkę i czekam na dalsze losy Braci Slater i ich dziewczyn

Recenzja Keela

Keela to kontynuacja drugiej części Aleca autorki L.A Casey.

Aby napisać recenzję na temat serii Braci Slater a dokładnie o każdej z części czekałam aż przeczytam całość. i Wiecie co? PORWAŁO MNIE na 18 dni!! Tyle zajęło mi przeczytanie 10 części tej serii. Jest GENIALNA!! Każda część odkrywa kolejny puzzel z przeszłości chłopaków oraz dziewczyn co składa się w całość i pozwala zrozumieć dlaczego oni tacy są. Każdy z nich ma swoje :duchy" przeszłości.
KEELA: oddana, oparcie Aleca, niezwykle wyrozumiała. Kiedy chce oddać się miłości i ułożyć sobie życie z ukochanym nadchodzą wątpliwości... czy on nie naciska za bardzo?

Ponownie spotykamy się z Keelą i Alecem. Mija rok od wydarzeń z II tomu. Keela i Alec są zaręczeni i planują przenieść się do nowego domu w sąsiedztwie braci Slater. Jednak coś co wygląda na pozór idyllicznie zaczyna powoli się sypać. Alec po raz pierwszy jest w poważnym związku i każdego dnia zamierza przychylić nieba swojej dziewczynie. Chłopak z prędkością światła planuje kolejne kroki w ich związku i kupuje nowsze samochody, większe domy, droższe szpargały, co nie podoba się Keele'i, która całe życie była niezależną kobietą. Dziewczyna jest przerażona tempem jaki rozwinął jej związek z Alecem, jakby tego było mało co raz częściej musi mierzyć się z koszmarami, których przyczyną są wydarzenia z przed roku.
Gdy przychodzi dzień przeprowadzki całe napięcie uderza ze zdwojoną siłą. Alec organizuje parapetówkę niespodziankę, co wyprowadza Keelę z równowagi, dziewczyna tego wieczoru musi się zmierzyć ze swoimi koszmarami, prawdą wobec związku jej i Aleca, wyjaśnić zamieszanie z testami ciążowymi oraz stawić czoła swojemu wrogowi, który niespodziewanie pojawia się w jej domu.
Ta część jest łącznikiem wydarzeń z drugiego tomu i kieruję akcję w stronę kolejnego. Uważam jednak, że w tych przerywnikach autorka jeszcze bardziej mąci w życiu bohaterów, przez co ich "długo i szczęśliwie" staje się naciągane.

Kolejna dobra cześć cyklu "Braci Slater".

Kolejna dobra cześć cyklu "Braci Slater".

Dodaj cytat z książki Keela