Magazyn Biały Kruk #1

Magazyn ten zawiera nieopisanie przerażającego potwora, podejrzanego lekarza okultystę, nawiedzony dom, kolejnego podejrzanego lekarza, archaizmy i slang, muzykę o której nic nie wiesz, drwali, ogromną wiewiórkę Basię oraz ze dwa wilki. Poza tym jest za darmo na oficjalnej stronie.
Nie potrafię krótko wyrażać opinii o magazynach, więc wymieniłam kilka powodów dla których powinieneś go przeczytać. Jest ich więcej. To dobre powody.
Najlepiej przeczytaj go już teraz. Jeszcze nie czytałam kolejnych numerów, ale myślę że też powinieneś je przeczytać.
Ja tak zrobię. Bo Biały Kruk jest fajny. Pokochaj Białego Kruka. <wykonuje dziwne ruchy dłońmi i ma nadzieję, że jest magiczna>

Dodaj cytat z książki Magazyn Biały Kruk #1